دانلود برنامه داتون نسخه 1.6.1 – اپلیکیشن تماشای کارتون و انیمیشن های مهیج برای کودکان

انتشار: 15 دی 1400
ورژن: 1.6.1
سیستم مورد نیاز: 5.0 به بالا
دانلود برنامه داتون نسخه 1.6.1 – اپلیکیشن تماشای کارتون و انیمیشن های مهیج برای کودکان

برنامه داتون برای تماشای کارتون و انیمیشن های بروز همیشه به رایگان برای شما در دسترس است. اپلیکیشن داتون هر روز توسط ادمین های آن بروز میشود و کارتون و انیمیشن های جدیدی در آن درج میشود همچنین کارتون و انیمیشن های زیرنویس دار برای تقویت زبان در آن ها درج میشود تا بتوانید انها را مشاهده کنید.

برنامه داتون از دو بخش فیلم و سریال تشکیل شده است که در آن هم کارتون و انیمیشن های تک قسمتی و هم چند قسمتی و سریالی ها نیز در آن قرار داده میشود همچنین دارای بخش علاقه مندی و ارسال نظرات برای هریک از کارتون و انیمیشن ها وجود دارد تا نظرات خودتان را در رابطه با آن در میان بگذارید. همچنین اگر هر کارتون و انیمیشنی دارای مشکلی بود میتوانید آن را گزارش دهید تا مشکل بررسی و رفع شود. ضمناً ثبت نام در داتون کاملا رایگان میباشد و همچنین لازم نیست برای تمام کارتون و انیمیشن ها هزینه ای پرداخت شود.

گوگل پلی نیز این برنامه را انتشار داده است و از برنامه های مشابه می توان به برنامه کودک آپارات اشاره نمود.

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.