دانلود DubShow 0.6.5 – برنامه دابسمش ایرانی دابشو اندروید (جدیدترین نسخه)

انتشار: 17 خرداد 1396
ورژن: 0.6.5
سیستم مورد نیاز: 3.0 به بالا
دانلود DubShow 0.6.5 – برنامه دابسمش ایرانی دابشو اندروید (جدیدترین نسخه)

DubShow یک برنامه جدید و سرگرم کننده ایرانی برای گوشی های اندروید می باشد که با اینکه به تازگی توسط برنامه نویسان ایرانی عرضه شده است، دارای طرفداران بسیاری است که با استفاده از این برنامه خود را سرگرم می کنند. دابشو با امکاناتی که دارد، شما می توانید با استفاده از آن به ساخت ویدیو و دابسمش های مختلف و بسیار جذب بپردازید که می تواند شما را ساعت ها مشغول خود کند! با استفاده از بخش های مختلف از جمله بخش خوانندگی که می توانید روی آهنگ دلخواه خود یک دابسمش بسازید، آن هم با تکان دادن لب و ضبط ویدیو توسط برنامه که بسیار آسان و ساده است. همچنین صدای افراد مشهور مانند: بازیگران، خوانندگان و … وجود دارد که می توانید از صدای آن ها برای جذاب کردن دابسمش خود استفاده کنید!

اپلیکیشن دابشو این اجازه را به شما می دهد تا به راحتی بتوانید ویدیوهایی را که ساختید را با دوستان خود به اشتراک بگذارید و آن ها را نیز سرگرم خود کنید و حتی، می توانید ویدیوها و دابسمش های که دوستانتان برای شما ارسال کرده را تماش کنید و لذت ببرید! همچنین این قابلیت وجود دارد که دابسمش های ساخته شده خود را به اشتراک بگذارید تا تمام کسانی که از برنام استفاده می کنند، بتوانند آن ها را تماشا نمایند!

برخی ویژگی های برنامه دابشو

  • کم حجم و رایگان برای استفاده!
  • کاملا سرگرم کننده و بسیار جذاب
  • محیط جذاب با بخش های مختلف
  • وجود صداهای مختلف و جذاب از افراد مشهور!
  • امکان ضبط صدای دابسمش و یا ویدیو
  • امکانات بسیار برای ساخت دابشمش حرفه ای
  • حالت های مختلف برای ساخت دابسمش
  • امکان به شتراک گذاری دابسمش های ساخته شده
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.