دانلود برنامه کمک های اولیه هلال احمر برای گوشی اندروید – نسخه جدید 2.1

انتشار: 19 آبان 1396
ورژن: 2.1
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود برنامه کمک های اولیه هلال احمر برای گوشی اندروید – نسخه جدید 2.1

کمک های اولیه هلال احمر ایران اپلیکیشن ایرانی و کاملا فارسی برای سیستم عامل اندروید می باشد که توسط موسسه علمی کاربردی هلال ایران برنامه نویسی شده و به صورت کاملا رایگان برای استفاده در گوشی عرضه شده است. کمک های اولیه به نوعی یک مهارت است که در اکثر مواقع و حادثه های غیر منتظره می تواند بسیار مفید و بهره مند باشد. این برنامه به شما این امکان را می دهد تا با روش ها کمک های اولیه به صورت گام به گام کاملا آشنا شوید و همچنین اطلاعات مورد نیاز کمک های افرادی را در اختیار شما قرار می دهد. آموزش دادن دستور العمل های ساده و آسان آن هم به صورت گام به گام و کردن راهنمایی های لازم در رابطه کمک های اولیه از ویژگی های اصلی برنامه است.

اپلیکیشن کمک های اولیه هلال احمر ویدیوها و انیمیشن های بسیار کاربردی را در زمینه یادگیری کمک های اولیه در اختیار شما قرار می دهد که می تواند در یادگیری کمک های اولیه بسیار تاثیر گذار باشد. این برنامه اطلاعات و آموزش های بسیاری دارا است که همه آن ها برای یادگیری و بهره بردن در مواقع ضروری می باشد که برای همه افراد به نوعی الزامی است که این آموزش ها را یاد بگیرند.

ویژگی های برنامه کمک های اولیه هلال احمر

  • رایگان برای استفاده
  • دارای راهنمای کامل و گام به گام به همراه توصیه های مورد نیاز برای هر عملیات
  • نکات ایمنی در مورد همه چیز از جمله: آب و هوای زمستانی شدید و طاقت فرسا، زلزله و تندبادها و …
  • وجود اطلاعات بسیار مهم و دسترسی آسان از طریق برنامه به آن در هر موقع
  • وجود آزمون های مختلف جهت بررسی توانایی خود به عنوان یک فرد هلال احمر
  • آموزش آسان و ساده اکثر عملیات نجات
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.