دانلود نسخه جدید اپلیکیشن قبولی 6.0.72 اندروید – تست کنکور دبیرستان و استخدامی

انتشار: 29 بهمن 1400
ورژن: 6.0.72
سیستم مورد نیاز: 4.2 به بالا
دانلود نسخه جدید اپلیکیشن قبولی 6.0.72 اندروید – تست کنکور دبیرستان و استخدامی

آیا شما هم دانش آموزش سال آخری هستید و قرار است کنکور دهید؟ یا کارشناس ارشدید؟ پیشنهاد می کنیم این برنامه را به هیچ عنوان از دست ندید! قبولی اپلیکیشن مفید و کاربردی در زمینه آموزش برای گوشی های اندروید می باشد. شما می توانید با نصب و استفاده از این برنامه عالی به راحتی به تست های کنکوری از لحاظ بخشی دسترسی داشته باشید تا خود را برای آزمون های مانند کنکور دبیرستان، ارشناسی ارشد، استخدامی و راهنمایی و رانندگی و … آماده کنید تا به موفقیت برسید.

ویژگی ها و امکانات برنامه قبولی شما را به دنیایی از درس خواندن به روش هوشمند وارد می کند که می توان از ویژگی های آن به کاملترین مجموعه همه کتب موردنیاز شما، گزارش های کامل از وضعیت عملکردتان و فعالیت های در برنامه، برنامه های ریزی دقیق و شرکت در تست آزمون آنلاین کشوری، امتحان سنجش به همراه آموزش هایی با پاسخ تشریحی و … اشاره نمود که می تواند در قبولی شما بسیار موثر و مفید واقع شود!

برنامه قبولی اندروید و برخی ویژگی های آن

  • کم حجم و با امکانات رایگان!
  • تعیین سختی و آسانی سوال ها در آزمون ها
  • امکان شرکت در آزمون های مختلف و آنلاین کشوری
  • امکان دسترسی به پاسخ تشریحی هر سوال از امتحان و آزمون ها
  • در اختیار گذاشتن گزارش درسی و قعالیت های که در برنامه انجام شده
  • امکان مشخص کردن امتحان ها بر اساس منبع، درس و سختی سوال ها و ..
  • مجموعه استخدامی ها در آموزش و پرورش، بانک ها و …
  • قابلیت برنامه ریزی روزانه برای استفاده بهتر از زمان
  • طراحی دشه با محیط حرفه ای و جذاب
  • امکان دادن آزمون راهنمایی و رانندگی
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.