دانلود Quran for Android 2.8.0-p1 – برنامه قرآن کریم برای اندروید – نسخه جدید

انتشار: 25 دی 1396
ورژن: 2.8.0-p1
دانلود Quran for Android 2.8.0-p1 – برنامه قرآن کریم برای اندروید – نسخه جدید

Quran for Android برنامه ای مذهبی و بسیار کم حجم برای سیستم عامل های اندروید است. شما می توانید با نصب کردن اسن برنامه مفید در گوشی اندروید خود قرآن کریم را همیشه همراهتان داشته باشید و که هر وقت خواستید می توانید هر کجا که خواستید قرارآن بخوانید و لذت ببرید. همچنین این برنامه نسبت به دیگر برنامه های قرآنی بسیار محبوب است و دارای  امکانات ویژگی های عالی می باشد که می تواند از آن ها به قابلیت نشانه گذاری بر روی صفحات، امکان برچسب گذاری و اشتراک گذاری، دارای بیش از 15 نوع صوتی با پشتیبانی برجسته، قابلیت جستجو کردن آیه های مورد نظر، دارای حالت شب برای استفاده راحت تر از برنامه و … اشاره نمود. شما می توانید با نصب و استفاده کردن از برنامه Quran for Android به صورت رایگان از همه امکانات و ویژگی ها بهره مند شوید و از قرائت قرآن لذت ببرید.

ویژگی های برنامه Quran for Android

  • ارائه تصاویر شفاف و دقیق
  • پخش همراه با صدا و بدون صدا
  • امکان آژاکس نشانه گذاری، برچسب گذاری و به اشتراک گذاری
  • دارای بیش از 15 آهنگ صوتی با پشتیبانی برجسته در دسترس
  • ترجمه در بیش از 20 زبان مختلف
  • تکرار صوتی قابل تنظیم
  • داشتن حالت شب
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.