دانلود برنامه ایرانی و مذهبی تکیه اندروید 1.7 – مداحی صوتی و تصویری محرم

انتشار: 1 مهر 1396
ورژن: 1.7
سیستم مورد نیاز: 2.3 به بالا
دانلود برنامه ایرانی و مذهبی تکیه اندروید 1.7 – مداحی صوتی و تصویری محرم

تکیه یکی از برنامه های عالی و کم حجم برای گوشی های اندروید می باشد که توسط برنامه نویسان ایرانی طراحی و تولید شده است. یان برنامه فارسی مذهبی بوده و مخصوص ایام محرم می باشد که می توانید با نصب و استفاده از آن به راحتی به مداحی جدید صوتی، تصویری همراه با ویدیو و سخنرانی های محرمی دسترسی داشته باشید. البته تنها مداحی و سخنرانی نیست، شما نیز می توانید به توضیحات و اطلاعات مهمی در مورد ماه محرم مشاهده کنید و حتی با خواندن اشعار حسینی لذت بسیاری ببرید. در نظر داشته باشید که صوت و ویدیوهای جدید مداحی که در برنامه دریافت خواهید که بیش از 20 هزار است که این تعداد در حال افزایش می باشد.

برخی از ویژگی های برنامه تکیه

  • بروزرسانی روزانه مداحی ها و سخنرانی های محرم 1396
  • دارای بیش از 20 هزار مداحی صوتی و تصویری
  • دسترسی به مجموعه ای کامل از اشعار، ادعیه و …
  • داشتن بیش از 2000 سخنرانی ویژه محرم
  • وحود کتاب های مذهبی مخصوص ایام محرم
  • امکان دریافت بیش از هزاران رینگتون
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.