دانلود برنامه ایرانی دمنوش های گیاهی برای اندروید

انتشار: 7 تیر 1396
ورژن: 3.9
دانلود برنامه ایرانی دمنوش های گیاهی برای اندروید

دمنوش نوعی نوشیدنی است که از گیاه های طبیعی درست و تهیه می شود و دارای خاصیت های درمانی و مفید است که خیلی از افراد برای تقویت و درمان از دمنوش های مختلف استفاده می کنند. دمنوش های گیاهی یک برنامه بسیار کم حجم و کاملا رایگان برای گوشی های اندروید می باشد. این اپلیکیشن لیست کاملی از دمنوش های عالی و حتی، با قدمت زیاد را به همراه آموزش و طرز تهیه آن ها در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید با نصب و استفاده از برنامه به راحتی و آسانی بتوانید دمنوش های گیاهی مختلف با خاصیت درمانی و تقویتی را درست کنید و از نوشیدن آن ها لذت ببرید!

برنامه دمنوش های گیاهی کاملا رایگان برای استفاده است که هر دمنوش یک داروخانه کوچک به حساب می آید و شما می توانید با نوشیدن آن از خاصیت های درمانی و طبیعی بهره مند شوید که برنامه دارای صدها دمنوش فوق العاده می باشد و با نصب آن می توانید از آن ها استفاده نمایید!

برخی از ویژگی های برنامه دمنوش های گیاهی

  • کم حجم و کاملا رایگان برای استفاده
  • وجود بسیاری از دمنوش های گیاهی و کاملا طبیعی
  • دمنوش های گیاهی با خاصیت درمانی و مفید!
  • دارای بودن آموزش طرز تهیه صدها دمنوش
  • دمنوش های سرد و گرم
  • آموزش های تصویری
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.