دانلود Ultimate Car Driving Simulator 3.0.1 – بازی رانندگی ماشین عالی اندروید

انتشار: 13 شهریور 1397
ورژن: 3.0.1
اندروید: 4.4 به بالا
,
دانلود Ultimate Car Driving Simulator 3.0.1 – بازی رانندگی ماشین عالی اندروید

Ultimate Car Driving Simulator یک بازی شبیه سازی و رانندگی عالی برای موبایل و تبلت های اندرویدی می باشد که طراحی و توسعه یافته توسط استودیو بازی سازی TopRacing Games است. این بازی از واقع گرایی و فیزیک رانندگی سرگرم کننده برخوردار می باشد که برای ایجاد بهترین شبیه ساز رانندگی در تلفن همراه با موتور فیزیک رانندگی پیشرفته خود آماده است. بهترین شبیه ساز رانندگی با بهترین فیزیک رانندگی همراه است! از اتومبیل های مسابقه ای تا جاده های خارج از جاده، انواع وسایل نقلیه فیزیک و … را شاهد خواهید بود که هر کدام از موارد جذابیت خاصی را به بازی ارائه داده است. ماشین خود را بسازید و سبک خود را در این بازی ماشین رانی عالی به همه نشان دهید!

بازی Ultimate Car Driving Simulator تجربه عالی و ساده ای را از بازی های ماشین رانی به وجود می آورد که حجتی شما می توانید وینیل های بی شماری به قطعات خودرو و … را در هدف ساخت ماشین خود استفاده کنید. نقشه بزرگ جهانی باز به شیوه ای خلاقانه برای تست مهارت های رانندگی خودروهای شدید و بهترین تجربه گیم پلی طراحی شده است که هر کاربری را به خود جذب می کند. همچنین بازی از گرافیک با کیفیت و متناسبی نسبت به حجم خود بازی برخوردار است. در کل می توان از بازی Ultimate Car Driving Simulator به عنوان بهترین بازی شبیه ساز رانندگی سال 2018 با فیزیک رانندگی واقعی، سفارشی سازی نامحدود، جهان باز، گیم پلی اعتیاد آور و سرگرم کننده بی پایان نام برد که امیدواریم از بازی کردن لذت ببرید!

ویژگی های بازی Ultimate Car Driving Simulator :

– بهترین گرافیک عالی و عمیق

– فیزیک رانندگی واقعی و واقع گرایی در شبیه سازی

– سفارشی کردن ماشین خود با قطعات مختلف

– نقشه جهانی OPEN و باز برای تجربه بهتر از رانندگی

– اثر صداگذاری عتالی و بهتر نسبت به دیگر بازی ها

– شبیه سازی بازی فوق العاده و عالی

– وجود بسیاری از اتومبیل های مختلف با ویژگی های منحصر به فرد . مدل های جدید

دانلود Ultimate Car Driving Simulator 3.0.1 – بازی رانندگی ماشین عالی اندروید

اشتراک گذاری مطلب

4/5 - (1 امتیاز)
راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.