دانلود Cafe Panic: Cooking Restaurant 1.9a – بازی مدیریت کافی شاپ برای اندروید

انتشار: 11 شهریور 1397
ورژن: 1.9.4a
سیستم مورد نیاز: بستگی به گوشی دارد
دانلود Cafe Panic: Cooking Restaurant 1.9a – بازی مدیریت کافی شاپ برای اندروید

Cafe Panic: Cooking Restaurant کافی شاپ: آشپزی رستوران یک بازی اندروید زیبا در سبک بازی شبیه سازی مدیریتی برای سیستم عامل اندروید می باشد. فروشگاه و کافی شاپ خود را از لحاظ مالی و غذایی مدیریت کنید و تمام مشتریان را از عملکرد خود  در قبال خواسته هایشان راضی کنید. مدیریت فروشگاه قهوه خود و پیوستن به تب بازی پخت و پز پخش اصلی از بازی است. یک دستور العمل جدید ایجاد کنید و به کشورهای مختلف سفر کنید و تبدیل به سرآشپز مشهور دنیا شوید و کافی شاپ را در هر نقطه از جهان راه اندازی کنید. بازی Cafe Panic دارای بیش از 200 سطح عالی می باشد که در هر کدام از آن ها شما می توانید موارد جدید را کشف نمایید و جذابیت بازی را افزایش دهید.

100 دستور العمل برای کشف وجود دارد که رفته رفته پیشرفت شما را تضمین می کند و باعث بیشتر شدن دسر یا غذاها در رستو و حتی کافی شاپ خود می باشد. هر سطح از بازی چالش سرعتی را به راه می اندازد که باید به موقع غذاهای مد نظر هر مشتری را تهیه کنید تا رضایت آن را بگیرید. به مرور در بازی می توانید دستگاه های عالی را خرید کنید و به ارتقاء دادن آن ها بپردازید که باعث افزایش جذب مشتری می شود. بازی Cafe Panic: Cooking Restaurant در مارکت گوگل پلی بیش از یک میلیون بار در مدت نه زیاد طولانی کسب نموده است و توانسته امتیاز عالی 4.6 از 5.0 را به خود اختصاص دهد!

ویژگی های بازی Cafe Panic: Cooking Restaurant

– بسیاری از سطوح سرگرم کننده به تعدا 200 سطح

– 100 دستورالعمل و 50 مشتری برای تکمیل و فصل جدید هر ماه!

– افزایش سرعت ذهنی با چالش کشیدن مغزی

– راه اندازی فروشگاه کافی شاپ خود در نقاط منختلف جهانی

– بهبود بخشیدن به ماشین های خود

– دکوراسیون زیبا و بهتر کردن آن به مرو از طریق ارتقاء موارد

– جمع آوری چیزهای جدید

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.