دانلود The Ramen Sensei 2 1.3.3 – بازی رامن سنسی 2 اندروید

انتشار: 8 شهریور 1397
ورژن: 1.3.3
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود The Ramen Sensei 2 1.3.3 – بازی رامن سنسی 2 اندروید

The Ramen Sensei 2 رامن سنسی 2 بازی شبیه سازی و سرگرم کننده بای موبایل های اندروید می باشد که نسخه دوم بازی از بازی رامن سنسی است که در مارکت گوگل پلی توسط استودیو بازی سازی Kairosoft Co.,Ltd منتشر یافته است. عنوان استاد آشپزی را به خود اختصاص دهید و خود را به یکی از بهترین های آشپزی تبدیل کنید. وقت آن است که در مورد پیچیدگی ها و شگفتی هایی که رامن است یاد بگیرید. می توانید افسانه های سوپ، ساندویچ، غذاهای گشتی را به واقعیت رو دهید!؟ در رستوران های بسیاری اقامت خواهید کرد و غذاها لذت بخش و بسیار خوشمزه را درست خواهید کرد که همه آن ها مورد جذب مشتریان قرار خواهد گرفت.

مشتریان می تواند رسمی باشد و به صورت دسته جمعی وارد مکان رستورانی شوند که باید برای آن ها غذاهای مخصوص و دلخواهشان را درست کنید تا محبوبیت جهانی را به دست آورید. به نقاط مختلف از سراسر جهان در بازی زیبا The Ramen Sensei 2 سفر خواهید کرد و در هر جا باید رستوران را راه اندازی کرده و غذاهای مخصوص را ارائه بدید. البته باید به خوبی بتوانید آشپزی را ادامه بدید و موفقیت آمیر باشد تا بتوانید به مراحل دیگر بروید. یکی از اصل های مهم در بازی زمان است تا سریعتر به آشپزی بپردازید و موفق شوید. بازی The Ramen Sensei 2 در مارکت گوگل پلی امتیاز 4.4 از 5.0 را با بیش از 100 هزار دانلود به خود اختصاص داده است.

ویژگی های بازی The Ramen Sensei 2

– انواع مختلفی از غذاهای لذیذ

– سفر به نقاط مختلف جهان برای به نمایش گذاری آشپزی

– تلاش بای تبدیل شدن به استاد آشپز و ماهر در غذا

– مسابقه با دیگر رقبا و کنار گذاشتن آن ها با مهارت ها خود

– محیط پیکسلی و جذاب

– گیم پلی سرگرم کننده

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.