دانلود RJ TextEd 13.40 – نرم افزار ویرایشگر حرفه ای متن و کد

انتشار: 22 شهریور 1397
ورژن: 13.40
,
دانلود RJ TextEd 13.40 – نرم افزار ویرایشگر حرفه ای متن و کد

RJ TextEd نرم افزاری رایگان و حرفه ای با قابلیت های بسیار و عالی به عنوان ابزار یا ویرایشگر متن و سورس کد می باشد که همه قابلیت های نرم افزار رایگان بوده و می توانید از آن ها استفاده کنید. این برنامه منبع ویرایشگر کامل برجسته متون و سورس کدها و همچنین پشتیبانی از یونیکد است. این نرم افزار با اینکه حجم بیشتری نسبت به برنامه های دیگر ویرایش متن دارد و از قابلیت های بسیاری مفید برخوردار است که به کاربر در ویرایش متن کمک می کند. ویرایش حرفه ای زبان های برنامه نویسی در برنامه امکان پذیر است که شما می توانید زبان های همچن: ASP, PHP, JavaScript, CSS,HTML و … را به صورت حرفه ای ویرایش کنید!

بررسی املا، تکمیل خودکار کد ها، اعتبار سنجی زبان HTML، تست قالب، ابزارهای مختلف برای ویرایش و … برخی از قابلیت های نرم افزار RJ TextEd  می باشد. این ویرایشگر از امکانات و ابزاهای ویرایش قدرتمندی برخوردار است که می توانید با نصب و استفاده از برنامه از امکاناتی که دارد، بهره ببرید. این نرم افزار از اکثر نسخه های مختلف ویندوز پشتیبانی می کند.

برخی از ویژگی ها و امکانات نرم افزار RJ TextEd :

– قابلیت تکمیل خودکار

– داشتن نوار حاشیه نویسی

– مرتب سازی به طور پیشرفته و عالی

– دارای فایل اکسپلورر، کلیپ های متن، کد اکسپلورر، مدیر پروژه و …

– ابزارهای موجود مانند ویرایشگر نحو، جمع کننده رنگ و بسیاری دیگر …

– پشتیبانی از زبان های برنامه نویسی ASP, PHP, JavaScript, CSS,HTML

– امکان مشخص کردن رنگ ها در CSS

– هماهنگ سازی FTP و SFTP

– یونیکد مسیر فایل و نام فایل

– توانایی اعتبار سنجی HTML

– پشتیبانی کامل از یونیکد

– و …

دانلود RJ TextEd 13.40 – نرم افزار ویرایشگر حرفه ای متن و کد

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.