دانلود و نصب بازی اتاق مخفی – باز کردن قفل اتاق ها با کلمات

انتشار: 21 تیر 1402
ورژن: 1.0.19
دانلود و نصب بازی اتاق مخفی – باز کردن قفل اتاق ها با کلمات

بازی اتاق مخفی یکی دیگر از بازی های مهیج و رمزآلود می باشد که از حالت جذاب و متفاوتی نسبت به دیگر بازی های کلمه یابی برخوردار است. داستان این بازی از این جریان است که شما یه روز از خواب بر میخیزید و دنیال لباس هایتان میگردید تا آن ها را بپوشید که آن لحظه متوجه می شوید کلا تو اتاق خود نیستید و این اتاق یه اتاق دیگه است! تنها در ورود به اتاق های دیگر در رو به روی شما وجود دارد که آنها قفل هستند و باید با چالش فکری آن ها را باز نمایید.

وقتی تازه متوجه میشوید که در اتاقِ خودت نیستی. میروید به سمت در که می بینید و در اتاق هم قفله و برای باز کردنش باید رمز درست رو وارد کنید. چالش شروع می شود و رفته رفته اتاق ها باز می شود و شما با وسایل عجیب تر برخودار خواهید کرد که کلا هیجان بالایی را بوجود خواهد آورد.

در بازی اتاق مخفی امکان گرفتن راهنما به صورت مختلف از جمله از طریق سکه وجود دارد که باید سکه کسب کنید و در صورت نیاز و ضرورت استفاده کنید یا حتی قادر هستید در صورت تمایل سکه بخرید. بازی از اتاق های بسیاری برخوردار است که این روند حتی در صورت آپدیت بازی امکان افزایش مراحل و سطح اتاق ها وجود دارد. حجم کم، صدا گذاری دقیق، حالت طراحی متفاوت بازی و… از برخی ویژگی های قابل اشاره بازی است که امیدواریم از آن نهایت لذت را ببرید.

خصوصیات کلیدی بازی اتاق مخفی

  • صداگذاری های عالی بازی
  • وجود بسیاری از اتاق ها با حالت های مختلف
  • قفل های قوی یکی از یکی سختر برای ترساندن
  • کیفیت بازی و حالت گیم پلی متفاوت نسبت به دیگر بازی های مشابه کلمات و دانستنی
  • اضافه شدن اتاق های بیشتر و سطح های بسیار در نسخه های آینده…
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.