دانلود Winstep Xtreme 18.5.0.1320 – نرم افزار تغییر و زیبا سازی ظاهر ویندوز

انتشار: 13 خرداد 1397
ورژن: 18.5.0.1320
دانلود Winstep Xtreme 18.5.0.1320 – نرم افزار تغییر و زیبا سازی ظاهر ویندوز

Winstep Xtreme نرم افزار قدرتمند و عالی با مجموعه امکانات پیشرفته برای زیبا سازی و تغییر چهر ویندوز به صورت تم می باشد که  جذابیت و هیجان جدیدی را به ویندوز می بخشد. با نصب برنامه و اجرای آن شاهد تغیر دسکتاپ خواهید بود که اگر برای اولین بار است که از نرم افزار استفاده می نمایید، شما را شاید هیجان زده کند. این نرم افزار عالی می تواند برنامه های شما را ساماندهی کند و دستگتاپ را جذاب و خالی تر کند که اینکار در افزایش سرعت نیز کمک می کند. همچنین شما می توانید دسترسی سریع به نرم افزار پراستفاده و کاربردی خود ایجاد کنید که در کمترین زمان هر وقت خواستید به آن ها دسترسی داشته باشید.

نرم افزار Winstep Xtreme علاوه بر دارای امکانات جداگانه، ابزارک های عالی و پرکاربرد را در اختیار کاربران قرار می دهد که می توانید آن ها را در دستکتاپ قرار دهید و نهایت استفاده را ببرید. ویجت نمایشگر حرفه ای ساعت، سطل آشغال، مانیتور باتری مخصوص لپ تاب، تقویم حرفه ای و زیبا، مانیتور وضعی سیستم، نمایشگر وضعیت آب و هوا و … از برخی ابزارک (ویجت) های است که در برنامه می توانید از آن ها استفاده کنید. لازم به ذکر است که تنها صفحه نمایش ویندوز نیست که تغییر پیدا می کند ، بلکه Winstep Xtreme ظاهر بسیاری از گزینه ها، تپ ها و فایل ها و … تغییر می دهد که دارای رابط کاربری بصری و زیبای است که سریعتر از آنچه فکر کنید می توانید به آن عادت کنید!

ویژگی های نرم افزار Winstep Xtreme :

– طراحی شده با رابط کاربری ساده و عالی

– دارای ویجت های بسیار و کاربردی جهت استفاده در محیط دسکتاپ

– داشتن ویجت وضعیت سیستم، نمایش باتری، نمایش آب و هوا، ساعت و …

– زیبا سازی چهره ویندوز از لحاظ های مختلف با تغییر چشمگیر

– امکان ایجاد دسترسی سریع به نرم افزارهای مورد نیاز خود

– دارای سریعت با قابلیت بهینه کردن عکلکرد ویندوز

دانلود Winstep Xtreme 18.5.0.1320 – نرم افزار تغییر و زیبا سازی ظاهر ویندوز

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.