دانلود FileMenu Tools 7.4 – ابزارهای مدیریت منو راست کلیک

انتشار: 29 آبان 1396
ورژن: 7.4
دانلود FileMenu Tools 7.4 – ابزارهای مدیریت منو راست کلیک

FileMenu Tools نرم افزار کم حجم و رایگان با امکانات بسیار جهت مدیریت و سفارشی کردن منو راست کلیک فایل در سیستم عامل ویندوز می باشد. این برنامه توانایی این را دارد که پوشه ها را به صورت آسان هماهنگ سازی یا همگام سازی کند که سفارشات لازم از جمله یک ستونه بودن یا دو ستونه بودن روی آن ها توسط شما اعمال گیرد. همچنین نرم افزار قادر است امکان مدیریت منظم و کامل فایل های درون پوشه را به صورت کامل در اختیار شما قرار دهد که می توانید با استفاده از امکانات آن ها به راحتی تغییرات زیادی را روی پوشه ها و فایل ها بدون نیاز به سواد یا دانش خاص اعمال کنید!

کپی و انتقال سریع اطلاعات، کپی مسیرهای اینترنتی، توانایی تغییر سریع پسوند و فرمت فایل ها، اضافه کردن ستون های مختلف به مدیریت راست کلیک،سفارشی کردن حرفه ای فولدرها و … از برخی امکانات و ویژگی های نرم افزار FileMenu Tools می باشد. با استفاده از این برنامه می توانید فایل هایی که توسط نرم افزارهای دیگر قفل شده است و امکان حذف کردن آن ها به طور معمول وجود ندارد، را به صورت کامل پاک کنید، بدون هیچ مشکلی! قابلیت سفارشی کردن نرم افزار برمی گردد، به تغییر آیکون پوشه ها و انواع عنصر فایل ها که می توانید از این قابلت بسیار بهره ببرید و یک ریتم یا چهره منظمی بدید که در زیباسازی تاثیر گذار باشد. نرم افزار FileMenu Tools در یک فایل نصبی برای هر دوسیستم عامل 32 و 64 بیتی ویندوز می باشد.

برخی از ویژگی های کلیدی نرم افزار FileMenu Tools

  • رابط کاربری حرفه ای و آسان
  • اضافه کردن و انجام عملیات بر روی فایل ها و پوشه ها
  • اضافه کردن دستورات سفارشی که اجرای یک عمل خاص مانند: کپی فایل، حذف، انتقال و …
  • اضافه شدن گزینه ها و امکانات زیاد جهت راحت سازی عملیات فایل
  • امکان ارسال فایل های انتخاب شده به عنوان پیوست به ایمیل
  • امکان اضافه کردن ستون به مدیریت فایل ها

دانلود FileMenu Tools 7.4 – ابزارهای مدیریت منو راست کلیک

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.