دانلود CDBurnerXP – نرم افزار کم حجم رایت CD و DVD

دانلود CDBurnerXP – نرم افزار کم حجم رایت CD و DVD

CDBurnerXP نرم افزار رایگان و کاربردی برای رایت انواع سی دی و دی وی دی می باشد که با استفاده از این برنامه می توانید به راحتی فیلم هایی با کیفیت بسیار بالا Blu-Ray و HD DVD رایت کنید. این نرم افزار توانایی رایت فایل های ISO را نیز دارد و از فایل های صوتی پشتیبانی می کند.

CDBurnerXP دارای ابزارهای مورد نیاز برای رایت می باشد و حجم کمی نسبت به نرم افزارهای دیگر رایت دیسک دارد.

(بیشتر…)

...
دانلود BurnAware Professional 11.3 – نرم افزار حرفه ای رایت سریع و آسان

دانلود BurnAware Professional 11.3 – نرم افزار حرفه ای رایت سریع و آسان

BurnAware Professional یک نرم افزار جامع و رایگان با امکانات و ویژگی های بسیار در زمینه رایت برای انواع CD، DVD به صوتر آسان و حرفه ای Blu-ray می باشد که توسعه یافته برای پلتفرم کامپیوتر و سیستم عامل ویندوز است. این برنامه به نوعی مخصوص کاربران خانگی است که به آن ها امکانات رایت آسن و سریع را می دهد که می توانند به راحتی دیسک های قابل بوت، دیسک های چند مرحله ای، سی دی های صوتی با کیفیت بالا و دی وی دی های ویدئویی و … کپی رایت است. کاربران قدرت از گزینه های پیشرفته BurnAware، از جمله کنترل تنظیمات بوت، پارتیشن بندی و نسخه های UDF، سطوح ISO، متن CD برای تراک ها و دیسک ها، بازیابی اطلاعات و … نیز می توانند بهره ببرند که هر نرم افزاری چنین ویژگی و امکانات را ندارد.

در کل می توان گفت که نرم افزار BurnAware یکی از بهترین ها است که هم آسان، سریع و حرفه ای می باشد که دارای محبوبیت بسیاری نیز است و هر کاربری از جله مبتدی یا حرفه ای می تواند به راحتی ازش استفاده کند! آخرین و جدی...

دانلود StarBurn 15.7 – نرم افزار کم حجم رایت CD و DVD

دانلود StarBurn 15.7 – نرم افزار کم حجم رایت CD و DVD

نرم افزارهای زیادی در زمینه رایت دیسک و ابزار رایت طراحی و عرضه شده که اکثر آن ها دارای حجم بسیار بالا هستند و البته تعدادی نیز حجم کم با قابلیت های کم دارند. اگر شما به دنبال یک نرم افزار رایت قدرتمند هستید که دارای حجم کم و قابلیت های بیشتر باشد و همچنین ساده برای استفاده آسان ما برای شما نرم افزار StarBurn را پیشنهاد می کنیم! این نرم افزار حجم کمی دارد و نسبت به دیگر ابزارهای رایت کم ججم بو ده با قابلیت های بیشتر دارد. شما به راحتی می توانید با نصب این ابزار رایت قدرتمند و رایگان، به رایت انواع سی دی و دی وی دی بپردازید و به راحتی فیلم هایی با کیفیت بسیار بالا Blu-Ray و HD DVD رایت نمایید. نرم افزار StarBurn از انواع رسانه های ذخیره سازی نوری پشتیبانی می کند.

StarBurn نصب آسانی دارد بدون نیاز به سواد خاصی و به صورت گام به گام می توانید با نرم افزار کار نمایید، بدون هیچ مشکلی. نرم افزار از اکثر نسخه های ویندوز پشتیبانی می کند و در سایت نسخه رایگان قرار گرفته که می توانید از ادامه مطلب دریافت نمایید.