دانلود Icecream Image Resizer – تغییر آسان و دسته ای اندازه تصاویر

انتشار: 3 تیر 1400
ورژن: 2.11
دانلود Icecream Image Resizer – تغییر آسان و دسته ای اندازه تصاویر

Icecream Image Resizer نرم افزار کم حجم و رایگان، طراحی شده جهت تغییر اندازه آسان و دسته ای تصاویر می باشد. این برنامه به کاربران کمک می کند تا تعداد زیادی از تصاویر خود را به صورت آسان در عرض چند ثانیه تنها با یک کلیک کردن، آن ها را به اندازه دلخواه انتخاب شده، تغییر دهد! البته در نظر داشته باشید که اکثر برنامه های تغییر دهنده سایز تصاویر، کیفیت تصویر را کاهش یا بسیار پایین می آورند که این نرم افزار برعکس نرم افزارهای دیگر تغییر دهنده اندازه تصاویر کیفیت تصویر را افزایش می دهد.

ابزار تغییر دهنده سایز Icecream Image Resizer بسیار مفید بوده و از اکثر فرمت های گرافیکی با پشتیبانی به صورت کامل می کند، از جمله محبوبترین آن ها JPEG JPG, PNG, BMP و بسیاری دیگر از فرمت های مختلف تصاویر. نرم افزار رابط کاربر ساده و پیشرفته را دارا است که آن امکان را می دهد تا به سادگی عکس هایی را که می خواهید تغییر اندازه دهید با روش کشیدن و رها برای نرم افزار عکس ها را اضافه نمایید که اینکار باعث می شود تا شما در زمان خود صرف جویی کنید. این نرم افزار رایگان بوده و از اکثر زبان های معروف دنیا پشتیبانی می کند و همچنین از تمام نسخه های مختلف ویندوز.

ویژگی های نرم افزار Icecream Image Resizer :

– محیط کاربر پسند با امکانات عالی و جذاب

– دارای ابزارهای کاربردی برای تغییر اندازه حرفه ای تصاویر

– پشتیبانی از قابلیت کشیدن و رها کردن عکس در نرم افزار

– قادر به تغییر اندازه  تصاویر زیاد به صورت یکجا و دسته ای

– امکان پیش تنظیم تصاویر قبل از تغییر اندازه

– پشتیبانی از اکثر فرمت های مختلف تصاویر

دانلود Icecream Image Resizer – تغییر آسان و دسته ای اندازه تصاویر

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.