دانلود TweakPower 1.021 – نرم افزار قدرتمند بهینه سازی کامپیوتر

انتشار: 19 شهریور 1397
ورژن: 1.021
دانلود TweakPower 1.021 – نرم افزار قدرتمند بهینه سازی کامپیوتر

TweakPower یک مجموعه همه جانبه است که طراحی شده جهت بهینه سازی کامپیوتر با هدف رساندن به کارایی مطلوب سیستم می باشد. همچنین می توان گفت این نرم افزار یک ابزار همه جانبه هوشمند است که به کاربران اجازه می دهد تا سیستم عامل و برنامه های خود را برای عملکرد مطلوب تنظیم و بهینه کنند. مشکلات را حل کنید، تنظیمات لازم را روی گوشی اعمال نمایید و بسیاری دیگر از کارها که می تواند بسیار کاربردی واقع شوند. TweakPower شامل ابزارهای مورد نیاز جهت بهینه سازی عملکرد کامپیوتر با پیشرفته است و در این عرصه به شما کمک می کند زمان بارگذاری برنامه فوق العاده سریع خود را به اجرا بگذارید که برای استفاده از ان نیازی به سواد خاصی نیست و افراد مبتدی نیز می توانند از آن بهره ببرند.

نرم افزار TweakPower می تواند به سرعت حذف های لازم که عبارتند از فایل های کش، فایل های بیهوده و … که رفع رجیستری برخی از نرم افزارها را جهت بهبود رابط ویندوز می پردازد. همچنین لازم به ذکر است که برنامه در کل آسان برای استفاده و دارای ابزارهای تشخیص خطا می باشد که می توانید با آن به سرعت و عملکرد سیستم عامل ویندوز خود بهبود دهید که رایگان بوده و نیازی نیست بابت استفاده از ان از کرک استفاده کنید یا پول پرداخت نمایید.

ویژگی های نرم افزار TweakPower :

– تمیز کردن کامپیوتر با حذف فایل های غیر ضروری، پاک کردن رجیستری و …

– تعمیر و نگهداری سیستم با مدیریت سیستمی و رفع مشکل

– سفارشی کردن ویندوز از لحاظ های مختلف و عالی

– سفارشی کردن اینترنت اکسپلورر، فایرفاکس و با هماهنگ سازی اتصالات

– استفاده کم از پردازنده و دیگر منابع سیستمی

– حالت توربو با خاموش کردن بیش از 70 فرایند غیر ضروری با یک کلیک

– تغییر تنظیمات سیستم به منظور بهبود

– محافطت از کامپیوتر در بسیاری از مواقع موجود خطر

دانلود TweakPower 1.021 – نرم افزار قدرتمند بهینه سازی کامپیوتر

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.