دانلود Process Lasso 9.0.0.455 – بهینه سازی و افزایش سرعت کامپیوتر

انتشار: 21 تیر 1397
ورژن: 9.0.0.455
دانلود Process Lasso 9.0.0.455 – بهینه سازی و افزایش سرعت کامپیوتر

هر کامپیوتری بعد از مدتی استفاده نیاز به یک نرم افزار بهینه ساز نیاز دارد که دلیل استفاده از آن بهینه کردن و افزایش سرعت کامپیوتر می باشد. Process Lasso نرم افزاری کم حجم و قدرتمند جهت بهینه سازی کامپیوتر از جمله افزایش دادن سرعت سی پی یو (CPU) است. فن آوری بهینه سازی عالی با فرآیند منحصر به فرد پاسخگویی در جهت بهبود کامپیوتر از ویژگی های این عالی نرم افزار می باشد که امکانات فوق العاده را در اختیار شما جهت افزایش پردازنده قرار می دهد. همچنین این برنامه بهینه ساز در موقع که کامپیوتر بیکار است و حتی در مواقع دیگر انرژی کمی از منابع سیستم را استفاده می کند.

نرم افزار Process Lasso پردازش های خودکاری در زمان های مورد نیاز انجام می دهد که در بهینه سازی سی پی یو بسیار موثر بوده که سرعت عملکرد سیستم را افزایش می دهد. این نرم افزار از تمام نسخه های سیستم عامل ویندوز از ویندوز ایکس پی تا ویندوز 10 پشتیبانی می کند و قابل نصب می باشد.

ویژگی های نرم افزار Process Lasso :

– کم حجم با قابلیت های بسیار

– محیط حرفه ای با قابلیت استفاده آسان

– کد 64 بیتی بومی برای حداکثر عملکرد

– پشتیبانی از ویندوز ایکس پی تا ویندوز 10 و انواع سرورها

– پشتیبانی از زبان های مختلف از جمله انگلیسی، آلمانی، فرانسوی و …

– فن آوری بهینه سازی با فرآیند منحصر به فرد جهت بهبود ویندوز

– استفاده کم از منابع سیستمی کامپیوتر

– اولویت های پردازش خودکار CPU

دانلود Process Lasso 9.0.0.455 – بهینه سازی و افزایش سرعت کامپیوتر

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.