دانلود Advanced SystemCare Ultimate 11.1.0.72 نرم افزار قدرتمند بهینه سازی ویندوز

انتشار: 6 خرداد 1397
ورژن: 11.1.0.72
دانلود Advanced SystemCare Ultimate 11.1.0.72 نرم افزار قدرتمند بهینه سازی ویندوز

بعد از گذشت مدتی از نصب ویندوز ، سیستم عامل به مرور زمان دچار مشکلات و ایرادات مختلف به همراه برخی تغییرات عادی که از طریق استفاده کاربران رخ می هد، دچار می شود که این مشکلات به راحتی از طریق نرم افزارهای بهسنه ساز قابل حل می باشند. Advanced SystemCare Ultimate نرم افزاری فوق العاده و بی نظیر در زمینه بهینه سازی و بالابردن عملکرد سیستم عامل ویندوز می باشد که کامپیوتر را روانتر از قبل می سازد. این نرم افزار دارای محیط حرفه ای با گزینه های پیشرفته برای هنگام سازی ویندوز و یکسان سازی وضعیت آن در شرایط نا مطلوب است که می توانید با چند کلیک و عملیات ساده یک کامپیوتر تمیز ، بهینه شده و پرسرعت داشته باشید.

این امکان وجود دارد که با استفاده از کامپیوتر و نادرست از آن، شاهد فایل های مخرب یا حتی فایل های غیر قابل شناسایی در ویندوز باشید که نرم افزار Advanced SystemCare Ultimate یکی از پیشرفت ترین ابزارها را در این طمینه به کار می گیرد و به راحتی می تواند هر فایل مخربی یا ویروسی را تشخیص دهد و در صورت نیاز از ورود آن ها در بعضی از مواقع لازم جلوگیری کند. همچنین اگر کامپیوتر شما نیز به تازگی آهستگی در سرعت و عملکرد را بر خود گرفته است؟ می توانید با نصب این نرم افزار بهینه ساز فوق العاده در کمترین زمان از طریق حذف خودکار فایل های ناخواسته و بیهوده موحود در ویندوز و انجام برخی عملیات دیگر ، سرعت و عملکرد را به شت افزایش دهید و از اجرای روان لذت ببرید!

ویژگی های نرم افزار Advanced SystemCare Ultimate :

– دارای گزینه و دکمه های پیشرفته برای عملیات مختلف

– قابلیت جلوگیری از ویروس ها و بسیاری دیگر از فایل های مخرب

– شناسازی سریع انوع فایل ها از هر لحاظ

– داشتن امکانات و ویژگی های هوشمند

– افزایش سرعت کامپیوتر با بهینه سازی و تمیز کردن دیسک ها

– بهره وری از تکنولوژی مدرن در بهینه سازی

– محیط کاربر پسند و حرفه ای

دانلود Advanced SystemCare Ultimate 11.1.0.72 نرم افزار قدرتمند بهینه سازی ویندوز

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.