دانلود Foxit Reader 9.2.0.9297 – نرم افزار مشاهده فایل های PDF

دانلود Foxit Reader 9.2.0.9297 – نرم افزار مشاهده فایل های PDF

Foxit Reader نرم افزار معروف و کم حجم برای مشاهده فایل های پی دی اف می باشد. در ویندوز بک نرم افزار لازم است که تا فایلهای پی دی اف را با آن مشاهده کنید، Foxit Reader می تواند نرم افزاری حرفه ای و عالی برای مشاهده و ویرایش سریع فایل های PDF در ویندوز باشد. این برنامه از زبان فارسی در فایل های PDF به خوبی پشتیبانی می کند. با نصب فاکسیت ریدر افزونه های بر روی مرورگر فایرفاکس و کروم نصب می شود تا بتوانید فایل های PDF را درون مرورگر نیز مشاهده کنید. می توانید نسخه جدید فاکسیت ریدر را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت میلاد دانلود دریافت کنید.

(بیشتر…)

...
دانلود Adobe Reader 2018.011.20055 – نرم افزار مشاهده فایل های کتاب PDF آدوبی ریدر

دانلود Adobe Reader 2018.011.20055 – نرم افزار مشاهده فایل های کتاب PDF آدوبی ریدر

Adobe Reader یکی از محبوبترین نرم افزارهای سبیستم عامل ویندوز می باشد که ساخته و تولید شده از سوی کمپانی بی نظیر آدوبی است که قبل از این نیز نرم افزارهای مختلف از این کمپانی را در وبسایت میلاد دانلود جهت دانلود قرار داده ایم و در این مطل نیز قصد قرار دادن نرم افزار رایدر را داریم. شما می توانید با داشتن و نصب این نرم افزار بر روی کامپیوتر خود به بهترین حالت فایل های کتاب الکترونیکی را اجرا کنید که قابلیت و ویژگی های بسیاری را نیز در کنار آن برای شما فراهم می کند. آدوبی رایدر بیش از 30 زبان مختلف جهان از جمله زبان شیرین فارسی پشتیبانی می کند که می توانید هر کتاب الکتریکی را با هر زبانی باز کنید و از خواندن آن در محیط کاربرای ساده و کاربرپسند لذت ببرید!

شما همچنین می توانید از طریق Adobe Reader در هنگامی که خواستید در مرورگرهای مختلف از جمبه گوگل کروم، فایرفاکس و .. باز کنید، به کمک شما می آید و در اجرای آن یا چاپ نمودن به شما کمک خواهد کرد. امکانات همچنین بزرک کردن فونت ها و دیگر قابلیت ...