دانلود AviDemux – نرم افزار ساده ویرایش و برش فایل های ویدیویی

دانلود AviDemux – نرم افزار ساده ویرایش و برش فایل های ویدیویی

AviDemux نرم افزار رایگان و ساده برای ویرایش فایل های ویدیویی می باشد که شما با استفاده از این نرم افزار می توانید به راحتی فایل های ویدیویی را از قسمت دلخواه به صورت ساده برش دهید، فیلترگذاری کنید و حتی قادر خواهید بود به روی ویدیوها رمز قرار دهید. این از فرمت های بسیار ویدیو پشتیبانی می کند که می توان گفت در واقع از اکثرسان سازگاری دارد. همچنین یکی از ویژگی های نرم افزار AviDemux داشتن حجم و متناسب و محیط ساده با امکانات حرفه ای است که ویرایش حرفه ای فیلم را به وجود می آورد. نرم افزاراهای زیادی در زمینه ویرایش و برش فیلم وجود دارند که از حجم بالایی برخوردار هستند، ولی AviDemux نسبت به آنها حجم کمی دارد. اگر به نرم افزار ویرایش و تدوین فیلم نیاز دارید، این برنامه را از دست ندید!

(بیشتر…)

...
دانلود Subtitle Edit – نرم افزار ویرایش و ساخت زیرنویس فیلم + نسخه قابل حمل

دانلود Subtitle Edit – نرم افزار ویرایش و ساخت زیرنویس فیلم + نسخه قابل حمل

Subtitle Edit یک نرم افزار کم حجم و کاملا رایگان منبع باز جهت ویرایش و ساخت فایل زیرنویس برای فیلم می باشد که این امکان را برای کاربران فراهم نموده تا با استفاده از برنامه به راحتی بتوانند برای فیلم ها، زیرنویس بسازند و یا ویرایش کنند. تنها امکانات و کار برنامه ویرایش زیرنویس نیست؛ بلکه امکانات زیادی را دارد که برای مثال می توان به هماهنگی سازی زیرنویس با فایل ویدیویی و ترجمه آن اشاره نمود. اگر از طرف دیگر به زمینه ی ویرایشگر زیرنویس نگاه کنیم، می بینیم که در این زمینه برنامه های بسیاری برای سیستم عامل های مختلفی جهت ویرایش زیرنویس و همچنین ساخت آن وجود دارد که هیچ یک از ان ها مثل نرم افزار Subtitle Edit کم حجم و یا ویژگی های بسیاری ندارند. این نرم افزار ویرایشگر فیلم، از اکثر فرمت های زیرنویس پشتیبانی می کند و همچنین از زبان های مختلف دنیا در ویرایش زیرنویس.

پشتیبانی بیش از 200 فرمت مختلف، کنترل ویژوالایزر های صوتی شکل موج، دارای پخش کننده فیلم، همگام سازی بصری تنظیم زیرنویس، توانایی ترجمه خودکار، پشتیبانی از تمام زبان ...