دانلود Ant Download Manager Pro 1.8.4 – نرم افزار مدیریت دانلود (مورچه) برای کامپیوتر

دانلود Ant Download Manager Pro 1.8.4 – نرم افزار مدیریت دانلود (مورچه) برای کامپیوتر

Ant Download Manager نرم افزار حرفه ای با محیط ساده جهت مدیریت کردن فایل های دانلود شده توسط شما می باشد که شما می توانید با نصب در سیستم خود علاوه بر بالا بردن سرعت دانلود از دیگر ویژگی های مهم آن بهره مند شوید. برنامه توانایی دانلود هر گونه فایل های اینترنتی را دارد و نحوه دانلود آسانی برای هر فایل فراهم می کند که  شما می توانید به راحتی آب خودن با سرعت بالا نسبت به سرعت اینترنت خود دریافت نمایید و از دانلودهایتان لذت ببرید. این برنامه دارای رابط کاربری ساده و کاربر پسند است، ولی با عین از تکنولوژی پیشرفته به همراه تنظیمات عالی و بسیار بهره می بهره می برد که شما نیز می توانید از ان ها نهایت استفاده بکنید.

نرم افزار Ant Download Manager حجم کمی دارد و در دو نسخه متفاوت پرو و رایگان عرضه شده است که نسخه پرو آن همان نسخه پولی بوده و دارای ویژگی های بیشتری نسبت به نسخه معمولی می باشد. این برنامه از اکثر نسخه های مختلف ویندوز پیشتبانی می کند و چند زبانه است که با ویژگی های که دارد یک برنامه مدیریت دانلود عالی را به ارمغان می آورد.

52.2.0 Mozilla Thunderbird – دانلود نرم افزار مدیریت ایمیل موزیلا

52.2.0 Mozilla Thunderbird – دانلود نرم افزار مدیریت ایمیل موزیلا

Mozilla Thunderbird نرم افزار قدرتمند و پرطرفدار برای مدیریت ایمیل می باشد که شما با استفاده از این برنامه می توانید ایمیل هایتان را به صورت حرفه ای و آسان مدیریت کنید. یکی از مهمترین ویژگی های این نرم افزار امنیت فراوانی است که برای ما در مدیریت ایمیل ها به ارمغان می آورد که قدرتمندی امنیت را احساس می کنید. Mozilla Thunderbird با حفاظت از اطلاعات در برابر دزدی این امکان را به شما می دهد تا به خوبی ایمیل هایتان را مدیریت کنید، بدون هیچ مشکلی. برنامه از RSS هم پشتیبانی می کند، بروز رسانی خودکار دارد و قابلیت چت نیز در نسخه های جدید اضافه شده است که امکان چت فیس بوک، جیمیل، توییتر وجود دارد. کار با برنامه بسیار آسان است فقط کافیست ایمیل خود را وارد کنید تا نرم افزار شروع به کار کند.

(بیشتر…)

...