دانلود CPUMon Pro 2.1 – نرم افزار نظارت بر عملکرد سی پی یو کامپیوتر

انتشار: 2 تیر 1397
ورژن: 2.1
دانلود CPUMon Pro 2.1 – نرم افزار نظارت بر عملکرد سی پی یو کامپیوتر

یکی پخش های اصلی و تشکلی دهنده سیستمی کامپیوتر، سی پس یو (cpu) با به زبان فارسی پردازنده می باشد که دارای جسه کوچکی است، ولی بسیار کاربردی بوده و درست کار نکردن آن باعث می شود فشار زیادی به دیگر بخش های کامپیوتر متحول شود. هر چقدر سی پی یو سیستم شما از قدرت بالایی برخوردار باشد، باعث میشود تا بهتر برنامه اجرا شوند و شاهد هیچگونه گیر کرن و هنگ کردن در کامپیوتر نباشید. CPUMon Pro یکی از نرم افزار مفید و کاربردی در زمینه عملکرد سی پی یو می باشد که به شما کمک می کند تا بهتر بتوانید از عملکرد سی پی یو خود در بعضی از مواقع از جمله هنگ کردن و اجرای برنامه های سنگین مطلع شوید.

این برنامه و آمار آنکه در اختیار شما قرار می دهد، نشانگر زمان واقعی و عملکرد پردازنده و همچنین نشانگر مصرف فعلی ان در برخی از مواقع می باشد که نشان می دهد. امکانات شامل رنگ تعریف شده توسط کاربر، شفافیت، آلفا ترکیب، نرخ به روز رسانی قابل تنظیم، پیش تنظیم طرح، قفل پنجره، سرعت CPU، مقدار استفاده شده از حافظه به … در برنامه نیز قابل مشاهده بوده است. این نرم افزار با یک جعبه ابزار تشخیص پردازنده پیشرفته ارائه شده است که اطلاعات دقیق CPU، لیستی از ویژگی های CPU پشتیبانی شده و سایر مشخصات را فراهم می کند. نرم افزار CPUMon با یک جعبه ابزار تشخیص پردازنده پیشرفته ارائه شده است که اطلاعات دقیق CPU، لیستی از ویژگی های CPU پشتیبانی می کند که حتی می توانید سایر مشخصات را فراهم می کند.

ویژگی های نرم افزار CPUMon Pro :

– کم حجم و موجود در دو نسخه پولی و رایگان

– محیط ساده و پر ماکانات با تب های مختلف

– ارائه دادن و مطلع کردن از بسیاری مشخصات کاربردی

– ارائه دادن اطلاعات دقیق و مفید و کاربردی

– پشتیبانی از نسخه های مختلف ویندوز (جدید و قیدمی)

– نظارت و بررسی کامل کارکرد مفید سی پی یو

دانلود CPUMon Pro 2.1 – نرم افزار نظارت بر عملکرد سی پی یو کامپیوتر

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!