دانلود XYplorer 18.60.0000 – نرم افزار قدرتمند مدیریت فایل ها ویندوز

انتشار: 24 آذر 1396
ورژن: 18.60.0000
دانلود XYplorer 18.60.0000 – نرم افزار قدرتمند مدیریت فایل ها ویندوز

نرم افزارهای فایل منیجر یا به فارسی مدیریت کننده فایل ها در ویندوز، برنامه هایی هستند که با نصب آن ها می توانید به راحتی با امکانات بیشتر تمام فایل موجود در سیستم را مدیریت کنید و در کنار آن ها به عملیات بسیاری روی فایل ها انجام دهید. XYplorer یکی از نرم افزارهای مدیریت کننده فایل کم حجم و قدرتمند برای سیستم عامل ویندوز می باشد. این برنامه دارای امکانات بسیاری از جمله قابلیت tabbed browsing در مرورگر، جستجوگر قدرتمند فایل ها، پیش نمایش همه کاره، رابط کاربری قابل تنظیم، دارای پنجره دوگانه اختیاری با امکان آرایه وسیعی از روش های منحصر به فرد و … می باشد که کارها را برای شما در ویندوز آسان می سازد و دیگر لازم نیست که کارهای تکراری را انجام دهید!

نرم افزارهای زیادی در زمینه فایل منیجر ویندوز وجود دارد که هرکدام از آن ه نسبت به نرم افزار XYplorer متفاوت بوده و دارای حجم بالایی هستند. در نتیجه می توان گفت این نرم افزار دارای امکانات بسیار و عالی می باشد و طراحی شده به صورت سریع و سبک است و در نظر داشته باشید که برنامه به صورت پرتابل عرضه شده و نیاز به نصب ندارد.

برخی از ویژگی های نرم افزار XYplorer

  • سبک با عملکرد بسیار سریع
  • حرفه ای با امکانات ابل تنظیم
  • طراحی و عرضه شده قابل حمل (پرتابل)
  • پشتیبانی از نسخه های مختلف ویندوز
  • دارای پنجره دوگانه منحصر به فرد
  • جستجوی فایل قدرتمند

دانلود XYplorer 18.60.0000 – نرم افزار قدرتمند مدیریت فایل ها ویندوز

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.