دانلود DriverMax Pro 9.45.0.291 – نرم افزار مديريت و آپديت درايورها

انتشار: 2 خرداد 1397
ورژن: 9.45.0.291
دانلود DriverMax Pro 9.45.0.291 – نرم افزار مديريت و آپديت درايورها

DriverMax Free نرم افزار کم حجم و کاربردی برای مدیریت و بروزرسانی حرفه ای درایورهای کامپیوتر مخصوص سیستم عامل محبوب ویندوز می باشد که از نصب و راه اندازی آسان و ساده ای نیز برخوردار می باشد. این برنامه کاربردی قادر است درایورهای نصب شده سیستم را دانلود و بروز رسانی کند، از تمام درایورها نسخه پشتیبان (بکاپ) بگیرد، مشخصات و اطلاعات درایورها را نمایش دهد و حتی می تواند پس از راه اندازی مجدد ویندوز تمام درایور ها را در کمترین زمان نصب و راه اندازی کند. ولی در کل این تمام امکانات و ویژگی های برنامه نیست! بلکه خلاصه ای از ویژگی ها است که هر نرم افزار دیگری قادر به این کار نیست. نرم افزار DriverMax Free با ویندوز 10 ,Vista, xp, 7, 8.1 سازگار است و بروز رسانی درایورها را به صورت خودکار انجام می هد و مدیریت حرقه ای بر روی درایورها دارد.

مهم ترین قابلیت های نرم افزارDriverMax Free:

– کم حجم و کاربردی

– گرفتن نسخه پشتیبان از تمام درایور ها

– بروز رسانی خودکار درایور ها

– دادن اطلاعات و مشخصات درایور ها

– دانلود درایورها به صورت نامحدود

– بررسی درایور در ساعت

– امکان مشخص کردن درایوها جهت بروزرسانی

– قابلیت بازگشت به یک نسخه قبلی

دانلود DriverMax Pro 9.45.0.291 – نرم افزار مديريت و آپديت درايورها

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.