دانلود Advanced System Protector 2.2.1002.22874 – محافظ پیشرفته سیستم

انتشار: 27 اردیبهشت 1396
ورژن: 2.2.1002.22874
,
دانلود Advanced System Protector 2.2.1002.22874 – محافظ پیشرفته سیستم

Advanced System Protector نرم افزاری قدرتمند و کم حجم می باشد که یک راه حل موثر و ساده برای پیدا کردن و حذف آلودگیهایی سیستمی مانند: بدافزاری، جاسوسی، مخرب و … است که در کامپیوتر شما وجود دارند و سیستم شما را تهدید می کنند. همچنین سپر محافظت در برابر تهدیدات نرم افزارهای مخرب به حساب می آید. این نرم افزار دارای موتورهای قدرتمند تمیز کننده و اسکن هست که می تواند تمام بدافزاری ها را از سیستم شما دور کند و برای همیشه از دست آن ها خلاص شوید. یکی از ویژگی های برنامه ساده بودن آن است که حالت ساده ای دارد، ولی دارای امکانات پیشرفته ای می باشد.

نرم افزار Advanced System Protector حجم کمی دارد و نصب و راه اندازی آسانی نسبت به دیگر نرم افزارهای ضد جاسوسی و بدافزاری دارا می باشد و همچنین آپدیت و بروزرسانی منظمی دارد.

برخی از ویژگی های نرم افزار Advanced System Protector

  • کم حجم نسبت به نرم افزارهای دیگر محافظتی
  • دارای سپر محافظت در برابر تهدیدات نرم افزارهای مخرب
  • اسکن قدرتمند با امکانات پیشرفته
  • نصب و راه اندازی آسان
  • به روز رسانی منظم

دانلود Advanced System Protector 2.2.1002.22874 – محافظ پیشرفته سیستم

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.