دانلود Eassos Recovery 4.2.1.296 – نرم افزار بازیابی اطلاعات پاک شده

انتشار: 20 اردیبهشت 1396
ورژن: 4.2.1.296
دانلود Eassos Recovery 4.2.1.296 – نرم افزار بازیابی اطلاعات پاک شده

Eassos Recovery نرم افزار قدرتمند در زمینه ریکاوری و بازیابی اطلاعات می باشد که قادر است فایل های مختلف حذف شده را در فرمت های گوناگون بازیابی کند. این نرم افزار طراحی شده به صورت رابط جادوگر هست که می توانید در 3 مرحله ساده جهت بازیابی تمام اطلاعات از دست رفته اقدارم نمایید؛ بدون نیاز به اطلاعات و مهارت های خاص! برنامه اسکن قدرتمندی را بر روی هارد دیسک انجام می دهد که در نهایت باعث می شود تمام فایل های از دست رفته بازیابی شوند. بازیابی و برگرداندن هر نوع فایل حذف شده از RAW، غیر قابل دسترس، پارتیشن خراب شده و یا فرمت شده از دیگر ویژگی عالی و مفید نرم افزار Eassos Recovery است و این امکان را فراهم می کند فایل ها بدون آسیب بازیابی شوند!

نرم افزارهای قدرتمند و زیادی در زمینه ریکاوری فایل ها وجود دارد که اکثر آن ها دارای حجم بالا نسبت به نرم افزار Eassos Recovery هستند و همچنین از بازیابی هر نوع فایل در فرمت های مختلف پشتیبانی نمی کنند. این نرم افزار ریکاوری از اکثر کارت حافظه، فلش مموری USB پشتیبانی می کند و قادر است فایل های حذف شده را با اسکن کردن بازگرداند، بدون هیچ مشکلی. نرم افزار Eassos Recovery رابط کاربر پسند و ساده ای دارد که هر کاربری می تواند بدون سواد خاص از آن به راحتی استفاده کنید.

برخی از ویژگی های نرم افزار Eassos Recovery

  • کم حجم با رابط کاربر پسند
  • طراحی شده به صورت رابطه آسان بازیابی فایل ها در سه مرحله!
  • پشتیبانی از انواع فایل های مختلف در فرمت های متفاوت
  • قادر به بازیابی فایل های از RAW، پارتیشن خراب شده و یا فرمت شده
  • پشتیبانی از فلش درایو USB، حافظه USB

دانلود Eassos Recovery 4.2.1.296 – نرم افزار بازیابی اطلاعات پاک شده

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.