دانلود برنامه هیئت آنلاین برای اندروید 1.0.3 CB – تماشای زنده مراسم مذهبی

دانلود برنامه هیئت آنلاین برای اندروید 1.0.3 CB – تماشای زنده مراسم مذهبی

وضعیت کرونایی باعث شده خیلی از آدم ها تو این شرایظ از تجمع ها دور بمانند و خیلی از ارزش های باوری کمرنگ شوند. مراسم های عزاداری یا در کل مراسم های مذهبی جز مراسم های پر تجمع است که تو این شرایط امکان تماشا از نزدیک آن ها به طوری برای برخی افراد سخت است. در این راستا اپلیکیشن Heyat Online هیئت آنلاین می تواند یک برنامه کاربدی و مفید با استفاده کاربری آسان جهت تماشای آنلاین و زنده مراسم مذهبی باشید.

علاوه بر دریافت مستقیم مراسم مذهبی ، شما قادر خواهید بود از طریق بخش رسانه برنامه که رابط کاربری بسیار ساده و آسان دارد ، به خبرهای مربوط به مراسمات دسترسی پیدا کنید. یکی دیگر از بخش های برنامه حرم آنلاین است که می توانید به صورت آنلاین تماشاگر حرم مطهر امام رضا علیه السلام باشید. آخرین ورژن برنامه هئیت که تو کافه بازار آپدیت شده است ، هم اکنون در ادامه مطلب با لینک مستقیم قرار گرفته است.

دانلود برنامه قرآن حکیم برای اندروید – قرآن صوتی و ترجمه گویا با تفسیر 8.4.1.13690

دانلود برنامه قرآن حکیم برای اندروید – قرآن صوتی و ترجمه گویا با تفسیر 8.4.1.13690

قرآن حکیم یکی دیگر از برنامه های کاربردی و مفید مذهبی در زمین قرآن صوتی می باشد که مخصوص استفاده و مورد بهره گیری قرار دادن در موبایل های اندروید است. این اپیلیکشن کم حجم و کاربردی نسبت به یک قرآن صوتی از ویژگی های بیشتری برخوردار است و همچنین در کنار این امکانات قابلیت های منحصر به فرد را به عنوان یک قران صوتی برای کاربران فراهم می کند. یکی از ویژگی های آن علاوه بر صوتی بودن چند زبانه بودن قرآن را فراهم می کند ، یعنی به این منظور که کاربر می تواند به قرآن عربی، انگلیسی، فارسی و … دسترسی داشته باشد و نسبت به زبان خود به خواندن آن بپردازید تا مفهوم کلمات را درک نماید. شما می توانید با نصب برنامه قرآن حکیم در موبایل قارد خواهید بود به کلیپ و بسیاری دیگر از موارد در مورد قرآن دست یابید. آخرین و جدیدترین نسخه از برنامه قرآن حکیم با لینک مستقیم در ادامه مطب برای دانلود قرار گرفته است.

دانلود Arbaeenapp 3.3.3 – نرم افزار جامع اربعین برای موبایل اندروید- نقشه و زائریاب !

دانلود Arbaeenapp 3.3.3 – نرم افزار جامع اربعین برای موبایل اندروید- نقشه و زائریاب !

نرم افزار جامع اربعین یک اپلیکیشن مذهبی اندرویدی می باشد که همانطور از نامش پیداست یک برنامه عالی و بسیار کاربردی برای زائران اربعین است که می تواند در برخی مواقع از لحاظ های مختلف به آن ها کمک کند. این برنامه ویژگی و امکانات بسیاری را دارا می باشد که یکی از آن ها داشتن نقشه آفلاین است که شما می توانید از این پخش به عنوان پیدا کردن و راهنمایی گرفتن در شهرهای نجف، کربلا و دیگر شهره های مهم که زائران از آن عبور می کنند، دسترسی داشته باشید. زائر یاب امکان دیگر از نرم افزار جامع اربعین می باشد که امکان مشاهده محل دوستانتان بر روی نقشه و با قابلیت بروزرسانی خودکار را می دهد که می توانید به دوستان خود برسید یا از مکان هایی که آن ها حظور خواهند داشت به نوعی مطلع باشید.

با نصب نرم افزار برروی گوشی خود علاوه بر امکانات جانبی آن می توانید به آخرین و جدیدترین اخبار مربوط به اربعین دست یابید. مجموعه ای از ادعیه های مرتبط با اماکن متبرکه زیارتی عراق همراه با فایل صوتی ادعیه ها در برن...

دانلود نسخه جدید قرآن مبین برای گوشی اندروید 3.5 – با تفسیر روایی البرهان

دانلود نسخه جدید قرآن مبین برای گوشی اندروید 3.5 – با تفسیر روایی البرهان

قرآن مبین اپلیکیشن مذهبی مفید و عالی که توسط موسسه مبین موبایل برای گوشی های سستم عامل اندروید طراحی و توسعه یافته است. قرآن مبین یک برنامه قرآنی و مذهبی مورد نیاز در هر گوشی می باشد که این امکان فراهم می کند هروقت و هرکجا که خواستید به آیه های مبارک قرآنی دسترسی آسان و سریع داشته باشید. البته برنامه دارای متن ترجمه شده قرآن به زبان فارسی است که امکان را فراهم کرده تا به تمام ترجمه های فارسی و عالی قرآن دسترسی داشته باشید. نمایش تفسیر به صورت رنگی، امکان جستجو کردن آیه و متن، قابلیت نشانه گذاری صفحه، امکان سفارشی کردن از جمله انتخاب اندازه قلم، تونایی ترجمه همزمان متن قرانی در موقع قرائت و … از برخی ویژگی و امکانات برنامه قران مبین می باشد.

لازم به ذکر است که این برنامه قرآنی با با تفسیر روایی البرهان عرضه شده است و دیگر برنامه این ویژگی را ندارند که بخاط همین در مارکت ایرانی کافه بازار بیش از 500 هزاری برسد! اخرین و حدیدترین ورژن اپلیکیشن فارسی قرآن مبین را هم اکنون با لینک مستقیم از ادا...