دانلود Mayhem Combat – Fighting Game 1.5.5 – بازی فوتبال اکشن اندروید

انتشار: 6 آبان 1397
ورژن: 1.5.5
اندروید: 5.0 به بالا
,
دانلود Mayhem Combat – Fighting Game 1.5.5 – بازی فوتبال اکشن اندروید

Mayhem Combat – Fighting Game فصلی از فوتبال اکشن با ضرب و شتم عالی و بالا برای موبایل و تبلت های اندروید است که طراحی و توسعه یافته توسط استودیو بازی سازی Vivid Games S.A. می باشد. فصل فوتبال قدرت باز است! در این مدل با نام و روش بازی یک در یک 1vs1 می باشد که شما را به صورت مستقیم به هدف اصلیتون می رساند. با استفاده از وسعت کامل کمپوت های خود و زرادخانه کامل امکانات و بسیاری از موارد مورد جذب شما خواهند گرفت می توانید با استفاده از آن ها بهره ببرید. هدف واقعی همان نمره گرفتن با به نوعی بالا کشیدن خود از طریق دریافت امتیازات می باشد که باعث موفقیت شما می شود و نیز خواهد شد.

بازی Mayhem Combat تنها محدودیتی که دارد ، زمان است که بسیاری از وقت ها باعث شکست شما خواهد بود. 2 دقیقه در کل زمانی است که شما در باید بین آن زمان دشمنان و رقبای خود را شکست دهید. یکی از ویژگی ها و حالت های هیجان بازی که در آن به صورت عادی در حال اجراست ، حالت چند نفره مبارزه آنلاین برای سلطه شهری در یکی از بهترین بازی های PVP چند نفره در زمان واقعی است. در این حالت جذاب می توانید دوستان خود را مورد ضرب و شتم قرار دهید که می تواند از مخالفان شما باشند.

ویژگی های بازی Mayhem Combat – Fighting Game :

– بازی چند نفره آنلاین با حالت هیجانی PvP

– نبرد آنلاین با استفاده از سلاح های قدرتمند

– سبک بصری منحصر به فرد با تجربه گرافیکی قاتل

– کنترل های ضروری ضروری طراحی شده برای دستگاه

– سفارشی کردن و بهینه سازی ARSENAL برای خود

– جمع آوری و باز کردن قفل برای تقویت سلاح های خود

دانلود Mayhem Combat – Fighting Game 1.5.5 – بازی فوتبال اکشن اندروید

اشتراک گذاری مطلب

امتیاز دهید.
راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.