دانلود Football wallpaper 1.2.0 – والپیپر و تصاویر پس زمینه فوتبال برای اندروید

دانلود Football wallpaper 1.2.0 – والپیپر و تصاویر پس زمینه فوتبال برای اندروید

Football wallpaper همانطور که از نامش پیداست ، اپلیکیشن برای طرفداران و دوستداران فوتبال با جذابیت مفتاوت نسبت به بازی های فوتبالی است که کاربران می توانند با نصب آن شاهد تصاویر جذاب و با کیفیت از دنیای فوتبال و بازیکنان محبوب همچن رونالدو، مسی، نیمار و … باشید. والپیپرهای فوتبالی نسبت به تصاویر عادی دارای حجم مناسب و کیفیت اچدی HD و عالی می باشند که می توانید با قرار دادن آن ها در صفحه زمینه های مختلف گوشی از جمله صفحه اصل، صفحه قفل و … یک جذابیت و هیجان فوتبالی را به موبایل اندروید خود ببخشید. تمام تصاویر از کیفیت بالایی برخوردار هستند و به نوعی میشه گقت تعدا تصاویر بسیار زیاد هستند که در آپدیت های مختلف به تعداد تصاویر نیز اضافه میشه.

اگر شما می خواهید به گوشی و موبایل اندروید، جذابیت خاصی و شور فوتبالی را بدهید، می توانید به صورت رایگان آخرین نسخه از برنامه کاربردی Football wallpaper را با لینک مستقیم از ادامه مطلب دریافت کنید که در مارکت گوگل پلی توانسته امتیاز عالی 4.6 از

دانلود مجموعه 45 والپیپر زیبا و گرافیکی سه بعدی – 3D Wallpapers HD

دانلود مجموعه 45 والپیپر زیبا و گرافیکی سه بعدی – 3D Wallpapers HD

تصاویر سه یعدی به عکس های گفته می شود که در موقع نگاه و تماشای آن ها خظای عمیق دید بصری تاثیر گذار است که بخاطر همین این نوع تصاویر و فلیم ها نسبت به عکس های ساده بسیار جذاب و هیجان انگیز است! اگر شما هم می خواهید تصویر زمینه کامپیوترتان را که بسیار خسته کننده شده است را تغییر دهید، پیشنهاد می کنیم از تصاویر سه بعدی و جذاب برای زیبا کردن دشکتاپ کامپیوترتان استفاده نمایید. مجموعه 45 والپیپر زیبا و گرافیکی سه بعدی تصاویری هستند که با حالت سه بعدی طراحی شده و از جذابیت بالایی برخوردار هستند، که علاوه بر این دارای کیفیت گرافیکی اچ دی (HD) می باشند! همچنین این والپیپرهای سه بعدی دارای اندازه بزرگ 1920×1200 هستند که مناسب برای پس زمینه و صفحه نمایش های مختلف کامپیوتری می باشد.

اگر شما هم طرفدار تصاویر سه بعدی هستید؟ در این مطلب برای شما کاربران گرامی سایت میلاد دانلود یک مجموعه عالی با 45 والپیپر سه بعدی را به صورت یکجا قرار داده ایم!

دانلود مجموعه 40 والپیپر فانتزی – Fantasy Wallpapers HD

دانلود مجموعه 40 والپیپر فانتزی – Fantasy Wallpapers HD

اکثر کاربرانی که از رایانه استفاده می کنند می خواهند پس زمینه منظم با تصویر زیبا داشته باشند که با تغییر تصویر زمینه انگیزه دوباره به وجود می آید و کاربر بیشتر دوست دارد با کامپیوتر خود کار کند و از خستگی و کهنگی بگراند دسکتاپ خلاص می شود. از والپیپرها همه کاربران به عنوان یک پس زمینه با کیفیت یا تصویر طراخی استفاده می کنند که در اکثر کارها جوابگو بوده است. مجموعه بسیار عالی 40 والپیپر فانتزی  بسیار زیبا در این مطلب برای دوستداران تصاویر یا والپیپرهای فانتزی قرار گرفته که می توانید در ادامه به دانلود آن بپردازید. این تصاویر بسیار زیبا بوده، در اندازه های بزرگ 1920×1200 قرار دارند و مناسب برای مانیتورینگ کامپیوتر و … یا حتی مناسب برای طراحی هایث مختلف است که دلیل استفاده بیشتر از والپیپرها با کیفیت بودن آن ها می باشد. دارای حجم کم و داشتن رزولوشن بالا از دیگر ویژگی های والپیپرها می باشد که طرفداران را به خود جذب میکند!

دانلود مجموعه 40 والپیپر مذهبی از ماه رمضان – Ramazan Wallpaper HD

دانلود مجموعه 40 والپیپر مذهبی از ماه رمضان – Ramazan Wallpaper HD

از والپیپرها تصاویری هستند که کیفیت گرافیک بالا دارند و در اکثر مواقع بسیار کاربردی نیز می باشند که همه کاربران از والپیپرها به عنوان یک پس زمینه با کیفیت رایانه یا در طراحی تصاویر و پوستر مورد استفاده قرار می دهند که در اکثر زمان ها بسیار جوابگو بوده است! در این پست قصد قرار دادن مجموعه عالی و مذهبی از ماه مبارزک رمضان را با نام : مجموعه 40 والپیپر مذهبی از ماه رمضان Ramazan Wallpaper HD داریم که مخصوص برای دوستداران تصاویر یا والپیپرهای زیبا در زمینه مذهبی (ماه مبارک رمضان) قرار گرفتهو می توانید در ادامه این مطلب به دانلود از لینک مستقیم آن بپردازید!

این مجموعه والپیپر قرار گرفته بسیار زیبا با طراحی گرافیکی است که در اندازه های بزرگ و مختلف قرار دارند و مناسب برای استفاده در صفحه دسکتاپ کامپیوتر یا حتی مناسب برای طراحی های متفاوت در زمینه های مختلف از جمله پوستر است. دلیل استفاده بیشتر کاربران از والپیپرها با کیفیت و کم حجم بودن آن ها نسبت به تصاویر ساده می ب...

دانلود مجموعه 65 والپیپر زیبا از حیوانات مختلف – Animals HD Wallpaper

دانلود مجموعه 65 والپیپر زیبا از حیوانات مختلف – Animals HD Wallpaper

آیا شما هم جزو علاقه مندان تصاویر حیوانات هستید؟ یا بیشتر از تصاویر حیوانات در زمینه های مختلف استفاده می نمایید؛ پس حتما مجموعه 65 والپیپر زیبا از حیوانات مختلف را از دست ندید! این تصاویر بسیار عالی و جذاب هستند که شامل حیوانات مختلف مانند: پرندگان، خزندگان، حشرات و … می باشد که اندازه بزرگ 1920×1080 و کیفیت بالا دارند و یکی از ویژگی های این مجموعه تصاویر سازگاری با رزولوشن بالا دارن که می تواند گزینه عالی برای استفاده در مانیتورینگ های مختلف باشد. 65 والپیپر دارای کیفیت بسیار عالی اچ دی می باشند که مناسب برای استفاده در پس زمینه ویندوز و طراحی است و شما می توانید با استفاده از این تصاویر به دسکتاپ کامپیوترتان یک چهره جدید بدید!

دانلود مجموعه 60 والپیپر ماشین با کیفیت اچ دی – Cars Wallpapers HD

دانلود مجموعه 60 والپیپر ماشین با کیفیت اچ دی – Cars Wallpapers HD

والپیپر ها تصاویری هستند که دارای حجم کم و کیفیت بالایی می باشند و در سایزهای بزرگ قرار دارند. از والپیپرها همه کاربران به عنوان یک پس زمینه رایانه با کیفیت یا در طراحی کردن تصاویر و … استفاده می کنند که در اکثر کارها جوابگو بوده است و همچنین مفید که در اندازه های مختلف از جمله بزرگ قابل استفاده هستند که بخاطر همین بسیاری از انجام کارها را بر روی آن ها قابل انجام کرده است. مجموعه 60 والپیپر بسیار عالی ماشین با کیفیت اچ دی – Cars Wallpapers HD در این مطلب برای دوستداران تصاویر یا والپیپرهای ماشین و خودرو قرار گرفته که می توانید در ادامه به دانلود آن بپردازید. این تصاویر بسیار زیبا بوده، در اندازه های بزرگ 1920×1200 قرار دارند و مناسب برای استفاده در مانیتورینگ کامپیوتر و … یا حتی مناسب برای طراحی های متفاوت در زمینه های مختلف است که دلیل استفاده بیشتر از والپیپرها با کیفیت و کم حجم بودن آن ها می باشد. دارای حجم کم و داشتن رزولوشن بالا از دیگر ویژگی های والپ...

دانلود مجموعه 60 والپیپر شهرهای زیبای جهان – City Wallpapers HD

دانلود مجموعه 60 والپیپر شهرهای زیبای جهان – City Wallpapers HD

از والپیپرها می توان به عنوان یک تصویر عالی در پس زمینه های کامپیوتر و … استفاده کرد یا جهت طراحی مورد انتخای قرار نمود که نسبت به تصویر ساده بیشتر مورد استفاده کاربران است. در این مطلب قصد قرار دادن تصاویر عالی با نام مجموعه 60 والپیپر شهرهای زیبای جهان! که برای دوستداران تصاویر یا والپیپرهای مناظر زیبا از جهان و شهر است که در این مطلب قرار دادایم. این مجموعه تصاویر بسیار زیبا در اندازه های بزرگ 1920×1200 قرار دارند و مناسب برای مانیتورینگ کامپیوتر و حتی مناسب برای طراحی است که دلیل استفاده بیشتر از والپیپرها با کیفیت بودن آن ها می باشد.

علاوه بر بزرگ بودن تصویر، دارای کیفیت گرافیکی اچی دی (HD) عالی است که حجم کمی نسبت به گرافیک خود دارند و یکی از ویژگی های این مجموعه تصاویر، پشتیبانی از رزولوشن بسیار بالا، حتی در موقع زوم بیشتر هست که می تواند گزینه عالی برای استفاده در مانیتورینگ های مختلف باشد از جمله مانیتورینگ و پس زمینه کامپیوت...