دانلود Gravity Rider: Power Run 1.0.6 – بازی موتور سواری گرانش رایدر اندروید

انتشار: 25 اسفند 1396
ورژن: 1.0.6
اندروید: 4.0.3 به بالا
,
دانلود Gravity Rider: Power Run 1.0.6 – بازی موتور سواری گرانش رایدر اندروید

Gravity Rider: Power Run بازی زیبا موتور سواری با طراحی عالی و متفاوت فیزیکی برای سیستم عامل اندرید است است که به تازگی در مارکت گوگل توسط استودیو Vivid Games S.A. مرد عرضه قرار گرفته است. موتور مورد نظر خود را مشاهده کنید و سوارش شوید تا سفر خود را از طریق فضا و مقابله با چالش های مسابقه در انواع سیارات مختلف شروع کنید. حفظ تعادل در بازی حم اول را دارد؛ مسابقه به پایان برسد به همان سرعت بالایی که حرکت می کنید باید به جهش، چالش پیچ و … دیگر چالش ها بپردازید! در کل باید تعادل موتور خود را به سمت راست، چپ، جلو و عقب نگهدارید تا هیچ اتفاقی رخ ندهد. مراحل سه بعدی بازی در انتظار شما هستند تا با محیط های جذاب و هیجان انگیز خود شما را غافلگیر کنند!

رقبای بسیاری در بازی آماده هستند تا شما را ببرند، ما نباید در جلوی آن ها کم آورید و باید با تمام قدرت از طریق چالش های مرگباری که در بازی وجود دارد، خود را بالا بکشید و شاهد پیروزی خود در این بازی موتور رانی گرانشی شوید. بازی Gravity Rider: Power Run علاوه بر داشتن طراحی زیبا و متفاوت از محیط یک بازی موتور سواری؛ دارای موتور فیزیک واقع گرایانه قدرتمند و عالی نسبت به یک بازی موتورسواری می باشد که در آن شاهد پل و رمپ های منظم خواهید بود!

ویژگی های بازی Gravity Rider: Power Run

 • عبور از مراحل و سیارات مختلف با طراحی سه بعدی
 • وجود موتورهای مختلف با قابلیت متفاوت
 • رقبای قدرتمند برای مسابقه با شما و پیروزی
 • گرافیک عالی بازی با کیفیت بالا و زیبا
 • موانع و چالش های مرگبار برای عبور از آن ها
 • کنترل دقیق موتور و حفظ تعال اصلی در بازی
 • بهره بردن از موتور قدرتمند فیزیک واقع گرایانه بازی

دانلود Gravity Rider: Power Run 1.0.6 – بازی موتور سواری گرانش رایدر اندروید

اشتراک گذاری مطلب

5/5 - (1 امتیاز)
راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

 • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
 • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
 • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
 • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.