دانلود Brake To Die 0.54a – بازی جالب ترمز به مرگ اندروید

انتشار: 22 اسفند 1396
ورژن: 0.54a
سیستم مورد نیاز: 4.4 به بالا
دانلود Brake To Die 0.54a – بازی جالب ترمز به مرگ اندروید

Brake To Die بازی جدید که به تازگی در گوگل پلی به صورت رایگان عرضه شده است و دارای گیم ساده و سرگرم کننده برای بازی در سیستم عامل اندروید می باشد. مسابقات قهرمانی در تمام دوران وجود داشت و خواهد داشت. در این بازی خشم جاده به دنبال همیشه به دنبال شماست. کنترل و رانندگی یک ماشین شامل بمب است را بر عهده دارید که باید به خوبی آن را بدون هیچ برخوردی و ترمزی هداست کنید. هدف شما در بازی این است که تا زمانی که ممکن است استفامت کنید و بمب را منفجر نکنید. سقوط به روی دیگر وسایل نقلیه یعنی اتومبیل ها، نابود کردن محیط زیست، ایجاد حداکثر دسته کوچک از این اقدامات و کارهای دیگر که باعث می شد شما به سکه و امتیاز بیشتری برسید و بازی را جذابتر دنبال کنید!

در بازی موانع رانندگی بسیاری وجود دارد که باید از برخورد با آن ها جلوگیری کنید و دقت خود را هر چقدر می توانید به ماشین سواری مشغول کنید. نحوه بازی به شکلی است که شما در بازی باید در نظر داشته باشید که بازی دارای قوانین ساده بدون ترمز هستند! نباید به هیچ عنوان ترمز بگیرید و باید در کل ماشین خود را به سمت چپ و راست هدایت کنید تا خود را بتوانید به مکان دیگر راهی نمایید. 50 اتومبیل مختلف به همراه دیگر ماکناات دیر بازی منتظر شما هستند تا به سوی آن ها بروید چالش جذاب و ساده خود را از همین حالا شورع نمایید!

ویژگی های بازی Brake To Die

  • گرافیک عالی نسبت به حجم کم و سادگی بازی
  • بیش از 50 نوع اتومبیل های مختلف و جذاب
  • سریع گام با جاده منحصر به فرد و خنده دار
  • نمایش دوربین های مختلفاز بالا به پایین و …
  • کنترل ماشین از طریق 4 راه: پیش فرض، چرخش، چرخ فرمان و دکمه های فلش
  • وجود ماموریت ها و چالش های جذاب و سرگرم کننده
  • جهان تصادفی بی پایان
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.