دانلود بازی مسابقات ماشین سواری دنده دو : درگ برای اندروید – نسخه جدید 1.9

انتشار: 7 اسفند 1396
ورژن: 1.9
دانلود بازی مسابقات ماشین سواری دنده دو : درگ برای اندروید – نسخه جدید 1.9

دنده دو : درگ یک بازی ایرانی و محبوب در زمینه رقابت ماشین رانی از سوی استودیو ایرانی فن افراز برای گوشی و تبلت های است که در آن شما از طریق ماشین های ایرانی به رقابت می پردازید. در بازی شما قادر خواهید بود که به صورت داستانی بازی کنید که نسبت به دیگر حالت های دارای جذابیت و هیجان بیشتری است که از طریق مراحل بسیار شما می توانید مهارت های خود را در تغییر دنده و سرعت دادن به ماشین به نمایش بگذارید! داستان بازی از جایی شروع می شود که عنوان یک فرده مبتدی و تازه کار وارد بازی می شوید و از مسابقات محلی تا کشوری به راه خود ادامه می دهد که هر بار در یکی از مراحل و شهرهای مختلف ایران به رقابت با افرادهای مختلف می پردازید که نباید ببازید!

اتومبیل های ایرانی و حتی خارجی در بازی وجود دارد که باید از طریق پیروزی ها به جمع آوری سکه ها بپردازید و با داشتن پول به تغییر یا حتی ارتقاء ماشین خود بپردازید و موتور ماشین و بسیاری دیگر از قطعات خودرو را ارتقاء دهید تا بهتر بتوانید رقابت ها را ببرید. البته امکان سفارشی کردن ماشین ها از لحاظ رنگ، رینگف شیشه ها و … وجود دارد که بدون شک جذابیت هیجان بازی را بالا برده است! آخرین و جدیدترین ورژن بازی دنده دو: درگ به دلیل درخواست کاربران در وبسایت قرار گرفته است که می توانید از طریق باک دانلود، بازی را با لینک مستقیم دریافت نمایید.

برخی از ویژگی های اصلی بازی دنده دو : درگ

  • ماشین هایی با طراحی عالی و سه بعدی بسیار زیبا
  • مشاهده محیط های مسابقه واقعی با خیابان های ایرانی
  • وجود بیش از 200 اتومبیل ایرانی و خارجی با جذابیت فوق العاده!
  • امکان ارتقاء بسیاری از موارد ماشین ها برای افزایش سرعت و قدرت
  • داشتن گیم پلی ساده و داستانی با هیجان فوق العاده!
  • امکان سفارشی کردن ماشین از لحاظ های مختلف
  • امکان رقابت کردن با رانندگان مختلف
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.