دانلود Ghalatnameh 3.2 – بازی حدس کلمه غلط نامه برای اندروید – نسخه جدید

انتشار: 1 شهریور 1397
ورژن: 3.2
دانلود Ghalatnameh 3.2 – بازی حدس کلمه غلط نامه برای اندروید – نسخه جدید

غلط نامه یکی از بازی های پازل و فکری با نحوه بازی حدس کلمه برای موبایل و تبلت های اندروید است که طراحی و توسعه یافته توسط بازی سازان ایرانی می باشد رایگان انتشار یافته است. این بازی زیبا نحوه بازی آسان حدس کلمه را دارا است که شما باید در ان عکس ها را مشاهده کنید و نسبت به آن کلمه بی ربط را پیدا کنید که این مورد به شدت مغز شما را به چالش خواهد کشید. شما می توایند با تشخیص درست کلمات به راحتی و آسانی هر سطح را پشت بگذاری که از این رو لازم به ذکر است رفته رفته سطح ها سخت تر خواهند شد. تمام مراحل موجود در باری از معنا و جذابیت بالای برخوردار هستند که به صورت دقیق مورد بررسی طرف سازنده قرار گرفته است.

در بازی غلط نامه نیز می توانید همانند دیگر بازی های ایرانی اندروید، به صورت رایگان سکه دریافت کنید و در مراحلی گیر می کنید به آسانی عبور نمایید. از استراتژی های عالی و ارتباطی بازی غلط نامه می توان به، اهمیت دادن آن به نطر و پیشنهادات کاربران است که برخی از قابلیت های بازی بر پایه ایده های کاربران طراحی شده است. قبل از این باری های ایرانی فکری فوق العاده از جمله آمیرزا، باقلوا، ارثیه آقام و … در سایت قرار داده ایم که در این پست نیز قصد قرار دادن این بازی زیبا را داریم که می توانید آخرین و جدیدترین بازی را با لینک مستقیم ارائه دهید.

ویژگی های بازی حدس کلمه غلط نامه

  • تاثیر گذار روی افزایش قدرت فکری و ذهنی
  • وجود بسیاری از مراحل با کیفت بررسی و طراحی بالا
  • هر سطح با سختی و چالش ذهنی سخت و بالا
  • تمام مراحل به صورت دقیق مورد بررسی سازنده قرار گرفته و بدون هیچ مشکل
  • امکان دریافت سکه رایگان با روش آسان
  • طراحی شده با محیط بازی کاربر پسند
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.