دانلود بازی ایرانی جدولانه دو برای گوشی اندروید – بازی جدول شرح متن! 3.5.11

انتشار: 13 مرداد 1397
ورژن: 3.5.11
سیستم مورد نیاز: 4.0 به بالا
دانلود بازی ایرانی جدولانه دو برای گوشی اندروید – بازی جدول شرح متن! 3.5.11

جدولانه دو یک بازی کم حجم و فکری عالی برای گوشی های اندروید می باشد که توسط بازیسان ایرانی برنامه نوبسی و طراحی شده است! این بازی نسخه دوم و جدید بازی جدولانه (1) است. این نسخه بازی نسبت به دیگر نسخه ها سبک تر و همچنین سریعتر می باشد که تغییرات اصلی و هدفی آن نسبت به نسخه یک آن به حساب می آید. بازی کردن این بازی نسبت به بازی های دیگر حل جدول بسیار متفاوت و ساده می باشد که در آن می توانید کمی با فکر کردن مراحل را به راحتی پشت سر بگذاری. البته در نظر داشته باشید که این بازی حل جدول نیاز به تایپ متن ندارد و بختطر همین دارای طرفداران بسیار هست. تنها کاری که شما در بازی خواهید کرد جا به جا کردن خانه های موجود کلمات موجود می باشد تا جدول نهایی به دست آید.

اگر شما نیز جزو طرفداران بازی های حل جدول و فکری اندروید هستید؟ بازی ایرانی و عالی جدولانه دو را از دست ندید! می توانید نسخه جدید و آخر این بازی زیبا را با لینک مستقیم از ادامه مطلب با لینک مستقیم دریافت نمایید.

ویژگی های بازی جدولانه دو

  • کم حجم و سرگرم کننده با بازی جذاب
  • دارای چالش های افزایش هوش فکری در حل جدول ها
  • امکان جابه جا کردن خانه کلمات برای پیدا کردن جواب
  • بدون نیاز به تایپ کردن متن برای حل در خانه از جدول
  • مراحل و سطح های مختلف از آسان و تا سخت و سختر!
  • حل بازی اط ریق جا به جا کردن خانه های جدول در بازی
  • دارای سرعت اجرایی و عملکرد بالای بازی نسبت به نسخه یک بازی
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.