دانلود Three Kingdoms : The Shifters 1.0.20 – بازی استراتژی سه امپراتوری اندروید

انتشار: 17 مرداد 1397
ورژن: 1.0.20
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Three Kingdoms : The Shifters 1.0.20 – بازی استراتژی سه امپراتوری اندروید

Three Kingdoms : The Shifters یکی از بازی های اندرویدی است که از کیفیت و طرافداران بالایی برخوردرا است و در این مطلب قصد قرار دادن آن را داریم که طراحی شده توسط استودیو بازی سازی Nikeagames Co., Ltd است. بازی دارای سبک استراتزی با گیم پلی ترکیبی از سبک جذاب ایفای نقش یا همان نقش آفرینی نیز می باشد که باعث جذابیت بازی شده است. کاربرانی که بازی Three Kingdoms را امتحان یا مورد بازی قرار داده اند به خوبی با گیم پلی و هدف بازی آن آشنا هستند که بازی راحت تری برای آن ها فراهم می شود. داستان بازی از این قرار است که یک روز، شما از کار کردن دیر می کنید و با یک دختر خانم مرموز در راه رسیدن به دفتر مواجه می شوید. پس از مواجه شدن با او، در راه استراحت می کنید.

بعد از اتقاف شما تبدیل به یک مرد معمولی شده اید! که در 1829 سال به زمان سفر کرده است! شما می توانید تاریخ دوره سه پادشاهی را با دانش مدرن علم و همه چیز بازنویسی کنید. تسخیر کل جهان و استخدام کئو کائو، لیو بی، گوان یو، ژانگ فی و غیره به عنوان قهرمانان خود و … که همه اینها بخشی از بازی است! حال کاملا نوبت شماست که قدرت خود را در جنگ به نمایش بگذارید و از استراتژی های خاصی برای تاریخ انجام شده تاریخ به کار بگیرید. به راحتی با کمی بازی با Three Kingdoms می توانید هماهنگی رمان بصری و استراتژی کلاسیک را مشاهده کنید که یک بازی استراتژی خاصی است!

ویژگی های بازی Three Kingdoms : The Shifters

– جمع آوری قهرمانان بزگ و تاریخی از جمله کئو کائو، لیو بی، گوان یو، ژانگ فی …

– باز نویسی کردن و تغییر دادن تاریخ دو یا سه دوره پادشاهی

– تسخیر کل جهان و استخدام کئو کائو، لیو بی، گوان یو، ژانگ فی …

– پیاده سازی استراتژی خود در میدان های نبرد

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.