دانلود Conquest 3 Kingdoms 3.2.1 – بازی استراتژی فتح سه پادشاهی اندروید

انتشار: 27 بهمن 1396
ورژن: 3.2.1
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Conquest 3 Kingdoms 3.2.1 – بازی استراتژی فتح سه پادشاهی اندروید

Conquest 3 Kingdoms یک بازی شبیه سازی و استراتژی جدید بر اساس داستانی جنگ و عاشقانه حماسه سه پادشاهی است که توسط استودیو بازی سازی MainGames در گوگل پلی به صورت رایگان عرضه یافته است. پادشاهی خود را بسازید و گرمای نبرد را در میدانهای جنگ باستانی مثل دوران سه امپراتوری احساس کنید! برنامه ریزی استراتژی خود را برای پیروزی ابدی و متحد کردن تمام پادشاهی های تحت حکومت بسازید و چالش های بسیار را برای خود در این عرصه پرقدرت فراهم کنید! البته همه چیز به مدیریت پادشاهی شما بستگی دارد که آن ها را چگونه مدریت و بر عهده بگیرید و باعث گسترش یا پیشرفت جکومتی از لحاظ ها وسعت، قدرت، تجهیزات و … شوید. بسیاری ز کارت های بازی را که وجود برای جمع آوری هستند باید با چالش های خود به دست آورید.

بازی Conquest 3 Kingdoms را شما می توانید به صورت آنلاین بازی کنید و شاهد یک گیم پلی بی پایان از جنگ های حماسی در هر زمان از زمان واقعی باشد و برای یک داستان و حکومت واقعی از داستان افسانه ای سه بردادر به وجود آورید! امتیاز این بازی در مارکت گوگل پلی 4.1 از 5.0 را کسب کرده و البته 5 میلیون بار نیز دانلود شده است!

برخی از ویژگی های بازی Conquest 3 Kingdoms

  • مدیریت پادشاهی خود
  • حالت جذاب و داستان زنده
  • گیم پلی با جنگ بی پایان
  • جمع آوری تجهیزات
  • – شکت دادن دشمنان با چالش های استراتژی و تلاش و سعی خود در برابر حمله دشمنان
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.