دانلود Game of Thrones: Conquest 1.2.217876 – بازی تاج و تخت: فتح اندروید

انتشار: 13 بهمن 1396
ورژن: 1.2.217876
سیستم مورد نیاز: 6.0 به بالا
دانلود Game of Thrones: Conquest 1.2.217876 – بازی تاج و تخت: فتح اندروید

Game of Thrones: Conquest بازی فوق العاده و هیجان انگیز در سبک بازی های استراتژی و جنگی برای گوشی و تبلت های اندروید می باشد که از سوی استودیو معروف بازی سازی Warner Bros طراحی و عرضه شده است. داستان بازی بدین شکل است که وستروس در حال جنگ می باشد، اژدها به آسمان حکومت می کنند و ارتش مرده ها قلمرو را تهدید می کند. مسیر خود را بیابید و به جنگ بپیوندید که در ابتدا باید خانه خود را بسازید و ارتشی که فرماندهی می کنید را ارتقا دهید تا به یک منظر سیاسی خطرناک تبدیل شوید. بازی Game of Thrones: Conquest دارنده جایزه HBO می باشد که یک بازی استراتژی عالی را با ویژگی های خارق العاده به وجود می آورد که در ان می توانید به سوی دیگر ارتش های دشمنی، ارتش خود را هدایت کنید و پیروزی های بسیاری را کسب کنید!

برخی از ویژگی های بازی Game of Thrones: Conquest

  • ساخت خانه خود و تبدیل آن به قلمرو بزرگ به نفع سیاسی
  • وجود بیش از 120 تاج و تخت های قدرتمند مانند Winterfell، Black Castle، Dragonstone و Landing King
  • ارتش خود را بالا ببرید و در برابر رهبران رقیب با یکدیگر بجنگید
  • طراحی شده با سیستم اجتماعی نوآورانه جهت اجازه دادن به بازیکنان در بسیاری از کارهای استراتژیک
  • کنترل و هدایت درست ارتش خود و ارتقاء قدرت نظامی و اقتصادی
  • جمع آوری نقشه ها با نبرد با دشمنان برای بالا بردن نفوذ خود
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.