دانلود Pixel Cars. Soccer 1.5 – بازی فوتبال اتومبیل پیکسلی اندروید

انتشار: 2 اردیبهشت 1397
ورژن: 1.5
سیستم مورد نیاز: 2.3 به بالا
دانلود Pixel Cars. Soccer 1.5 – بازی فوتبال اتومبیل پیکسلی اندروید

Pixel Cars. Soccer یک بازی عالی و جذاب با سرگرمی بسیار بالا از گیم پلی 2 بعدی می باشد که طراحی شده از طرف استودیو CubeCube Sports برای سیستم عامل اندروید در گوگل پلی استوری رایگان عرضه شده است. این بازی یک فوتبال مبتنی بر 2D ماشین رانی با رقابتی فوتبال می باشد که دارای گیم خنده داری است. شاید برای شما نیز جالب باشد که با اتومبیل های پیکسلی وارد دنیای فوتبالی جذاب شوید که در آن باید ماشین خود را جوری هدایت کنید که باعث پیروزی شما نسبت به حریف مقابل شود. در بازی تنها حمله نیست بلکه نگهداشتن دروازه و انجام یک بازی کامل دفاعی نسبت به حریفان خود می توانید پیروزی زیادی را کسب کنید و چالش دیگر بازیکنان را در هم بشکنید.

شما همچنین می توانید در بازی با پول به دست آمده اتومبیل ها به خرید اتومبیل های جدید یا سفارشی کردن آن ها از لحاظ های مختلف بپردازید. بازی دارای چالش های مختلف و جذابی است که هر کدام از آن ها هیجان مختلفی را دارند. عبارتند از در 3 حالت مسابقه شگفت انگیز: مبتدی، متوسط و ستاره لیگ. یکی از دیگر ویژگی های بازی Pixel Cars. Soccer فراهم کرده بازی دو نفره با دو بازیکن دریک موبایل می باشد که می توانید با دوستان خئد به راحت به رقابتی یکسان در یک گوشی انردویدی بپردازید و برای برد تلاش کنید. همچنین این باز زیبا و جذاب با اینکه حجم کم و کیفیت طراحی مناسب و نسبتا خوبی دارد، ولی با این حال خیلی جالب و هیجانی است که می توانید ساعت ها سرگرمتان کند!

ویژگی های بازی Pixel Cars. Soccer

  • وجود 20 اتومبیل مختلف برای باز کردن و بازی
  • امکان بازی با دوستان در حالت مسابقات در مقابل سخت CPU
  • دارای تنظیمات آب و هوایی  جهت بازی باران، برف یا بازی عادی
  • چالش در 3 حالت مسابقه شگفت انگیز با جذابیت متفاوت
  • پشتیبانی از 2 بازیکن برای بازی کردن در حالت دو نفره با دوتسان
  • امکان سفارشی کردن اتومبیل های موجود در بازی
  • گیم پلی اتومبیل فوتبالی پیکسلی و سرگرمی کننده
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.