دانلود Tetrun: Parkour Mania 0.9.14 – بازی آرکید تتران پارکور اندروید

انتشار: 30 فروردین 1397
ورژن: 0.9.14
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Tetrun: Parkour Mania 0.9.14 – بازی آرکید تتران پارکور اندروید

Tetrun: Parkour Mania یک بازی جدید و با طراحی و ایده پردازی فوق العاده، اما ساده در سبک زیبای آرکید می باشد که توسط استودیوی بازی سازی Cableek Games در نسخه ابتدایی بازی در مارکت گوگل پلی استوری عرضه شده است. در همین ابتدای کار با انتشار یافتنش در گوگل پلی مورد استقبال کاربران سیستم عامل اندروید نیز قرار گرفته است که باعث شده تا آن را در این مطلب معرفی کنیم! در بازی شما شاهد یک گیم پلی جذاب و متفاوت در سبک بازی های دوندگی خواهی بود که می توانید یک جریان واقعی پارکور را تجربه کنید! بازی سرگرم کننده بی پایان شروع می شود که در آن شما هدایت یک کاراکتر را بر روی یک دنیای نیم دایره دارید که در آن شاهد چرخش زمین و پشت سر گذاری مانع های مختلف خواهید بود که باید مراقب باشید به چیزی برخورد نکنید!

با یک اشتاه بسیار ساده می توانید سقوط کنید یا با یک حرکت درست می توانید به خالت دیگر از بازی دست یابید که بدون شک در بازی شاهد تمام جذابیت ها خواهید بود. نحوه فرار و کنترل کاراکترهای موجود در بازی بسیار متفاوت بود و شما را مورد چالش قرار می دهد که می توانید با جمع آوری امتیاز بیشتر با باز کردن شخصیت های جدیدتر بپردازید و لذت جدیدی به بازی ببخشید! امکان سفارشی کردن بازیکنان به راحتی و آسانی وجود دارد که حتی می توانید با جمع آوری سکه بیشتر به بازکردن دنیای های جدید با حالت های مختلف بپردازید. در کل بازی Tetrun: Parkour Mania طراحی مدرن یک بازی اندرویدی را دارد که می تواند هر کاربری را به خود جذب کند! در حال حاضر بازی در گوگل پلی امتیاز عالی 4.9 از 5.0 را کسب کند و خود را در اوج محبوبیت قرار دهد!

ویژگی های بازی Tetrun: Parkour Mania

  • دارای بهترین دسته کوچک موسیقی جاز
  • صعود کردن تا حد امکان و کشف تمامی سطوح
  • ایجاد رقابت بین دوستان برای کسب بهترین امتیاز
  • باز کردن تمام ترفندها و مهارت های موجود در بازی
  • داشتن محیط های مختلف از یک دنیای چرخشی
  • وجود شخصیت های مختلف با جذابیت های متفاوت
  • امکان سفارشی کردن شخصیت با موارد مختلف
  • چالش برای عبور از موانع و جلوگیری از سقوط
  • تغییر حالت سریع از محیط های آزاد
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.