دانلود ZooCraft 2.0.4 – بازی شبیه سازی باغ وحش برای اندروید

انتشار: 8 اردیبهشت 1397
ورژن: 2.0.4
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
نیاز به اینترنت: دارد
دانلود ZooCraft 2.0.4 – بازی شبیه سازی باغ وحش برای اندروید

ZooCraft بازی جدید و کم حجم شبیه سازی باغ وحش در گوشی و تبلت های اندروید می باشد که در مارکت گوگل نزدیک به 5 میلیون بار توسط کاربران اندروید دانلود شده است و امتیاز 4.5 از 5.0 را کسب کند. در بازی شما به عنوان یک باغبان باغ وحش، کلیدهای یک باغ وحش را در دست خواهید کرد که در کنار آن به کارهای مختلف و بسیار همانند: پرورش نوزاد جیوانات، ایجاد و ساخت بخش های دیگر و … خواهید پرداخت و باغ وحش خود را گسترش دهید. بازی کردن با حیوانات خود در زیستگاه آن ها که در آنجا باید نوزادان حیوانات مختلف را پرورش دهید و اجازه دهید بازدید کنندگان آنها را به عنوان حیوانات خانگی خریداری کنند تا با پول کسب شده به ساخت باغ وحش های دیگر بپردازید و از سرگرمی آن لذت ببرید!

وجود بیش از 110 نوع از حیوانات مختلف و ناز، از جمله خرگوش های معمولی، گربه ها، گورخرها، کوال های غیر معمول، هالئلیون ها و مارمولک ها و … بسیاری دیگر که در بازی به نگهداری از آن ها خواهید پرداخت. انجام کارهای دانشمندانه جهت آزمایش و گرفتن حیوانات جدید برای باغ وحش و یا تغییر و ارتقاء جاهای مختلف باغ وحش جهت زیبا سازی و بالا بردن تعداد حیوانات از دیگر کارهایی است که در بازی به آن ها خواهید پرداخت. مدیریت باغ وحش کار سختی است، وظایف کامل و مأموریت های ویژه برای بهبود باغ وحش و کسب موقعیت های جدید به شما داده خواهد شد که باید مهارت خودتان را در این زمینه به نمایش بگذارید!

برخی از ویژگی های بازی ZooCraft

– گسترش و تغییر دکوراسیون، جاده ها و پیاده

– وجود بیش از 110 نوع از حیوانات ناز و مختلف

– پرداختن به ایجاد و ساخت باغ وحش های جدید و مدرن

– امکان ارتقاء و بالا بردن سطح کیقیت و گسترش باغ وح

– جیوانات مانند: خرگوش های معمولی، گربه ها، گورخر ها، کوال ها و …

– ماموریت های ویژه برای نگهداری از حیوانات (از جمله نوزاد آن ها)

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.