دانلود Trailer Park Boys: Greasy Money 1.5.1 – بازی پسران پارک تریلر اندروید

انتشار: 3 اردیبهشت 1397
ورژن: 1.5.1
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود Trailer Park Boys: Greasy Money 1.5.1 – بازی پسران پارک تریلر اندروید

Trailer Park Boys: Greasy Money با نام فارسی (پسران پارک تریلر) یک بازی جذاب و زیبا با گیم پلی مدیریت و سرگرم کننده در سبک شبیه سازی برای اندرویداست که توسط استودیو بازی سازی East Side Games Studio طراحی و عرضه شده است. این بازی به نوعی برگرفته شده است از فیلم تلویزیونی Trailer Park Boys می باشد. در بازی شما به مدیریت پارک تریلر که بر عهده شما است، مدیریت خواهید کرد و رفته رفته برای گسترش آن باید تلاش و سعی خود را به اجرا بگذارید. ارتقاء کسب و کار خود از لحاظ های مختلف از جمله ساختمانی و … باعث افزایش مشتریان و کسب پول بیشتر می شود که می توانید با بالا رفتن ثروت و گسترش دادن پارک لذت ببرید!

جمع آوری کارت های مختلف و تکمیل کردن برخی از چالش های سرگرم کننده بخشی از این بازی است. شما می توانید در پارک محل و امکان های جدید را برای جذب بیشتر مشتریان و مردم انجام دهید. در پارک شما شاهد بسیاری از اتفاق های مختلف خواهید بود که باید از هر لحاظ مدیریت کننده باشید. بدون شک برای شما نیز جذاب خواهد بود که یک پارک داشته باشید و حتی برای آن کارگرهای بسیاری را استخدام کنید! بازی Trailer Park Boys: Greasy Money می تواند یک بازی مدیریت عالی برای دوستان بازی های شبیه سازی باشد که حتی در مارکت گوگل پلی توانسته امتیاز عالی 4.7 از 5.0 را به نام خود ثبت کند به آمار دانلود بیش از یک میلیون نفر برسد!

ویژگی های بازی Trailer Park Boys: Greasy Money

– ارتقاء کسب و کار خود جهت افزایش پول درآمدی و بیشتر شدن مشتریان

– بدون پایان برای تمام بازیکنان از لذت عالی و نهایی

– پیوستن به رویداد و زمان محدود برای سرگرمی بیشتر

– امکان استخدام کارگران برای ساختمان های جدیدتر

– باز کردن و جمع آوری کارت شخصیت برای افزایش سود

– مبارزه با رئیس های بد برای حفاظت از حقوق خود

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.