دانلود Zombie Hive 2.11 – بازی کندو زامبی برای اندروید

انتشار: 17 شهریور 1397
ورژن: 2.11
سیستم مورد نیاز: 2.3 به بالا
دانلود Zombie Hive 2.11 – بازی کندو زامبی برای اندروید

Zombie Hive کندو زامبی بازی اکشن و شبیه سازی شده از یک مقرر زامبی می باشد که باید آن ها را به نوعی نابود نمایید. از بین بردن زامبی ها و نجات بازماندگان در آزمایشگاه سلاح های مخفی زیرزمینی آلوده ویروس هدف اصلی می باشد که باید طبقات را طی کنید تا بازمانده گان را آزاد نمایید. هدف نهایی این است که به طبقه 1000 بروید و هسته اصلی را که باعث عفونت می شود نابود نمایید که همه زامبی ها قدرت گرفته و تبدیل شده به زامبی از طریق همان قدرت ویروسی است. شما تنها نیستید! دوستان و سربازان ارتشی به شما کمک می کنند ولی همه چی به شما بستگی دارد تا با متحد شدن زامبی ها را در هر سطح مختلف شکست دهید. رفته رفته در هر سطح شما شاهد زامبی ها بیشتری نسبت به سطح قبلی خواهید بود، و باید بیشتر تلاش کنید!

سلاح های مختلف رفته رفته به همراه بسیاری از موارد مختلف باز کنید و قدرت خود را برای آمادگی در هر سطحی افزایش دهید. در سطح های سخت شما شاهد انبوهی از دشمنان خواهید بود که اگر قدرت کافی برای مقابله با آن ها نداشته باشید ، بدون شک شکست خواهید خورد. ارتقاء دادن بسیاری موارد مورد اول در افزایش قدرت است که توانایی ها را بالا می برد. بازی Zombie Hive طراحی شده با گرافیک متناسب نسبت به حجم کم است که از جذابیت بالایی بخاطر داشتن گیم پلی متفاوت نسبت به دیگر بازی های کشتار زامبی برخوردار است.

ویژگی های بازی Zombie Hive

– نجات دادن بازماندگان

– مبارزه با خودکار و رانندگی خودکار

– پر کردن پرسنل رزمی و ارتقاء قدرت آتش

– امکان ارتقاء روبات های مته توسط قطعات

– انجام ماموریت های داستانی به همراه پاداش

– استفاده از پیشرفته ترین چرخ دنده های تقویت کننده

– استخراج DNA فوق العاده از طریق تحقیقات زامبی

– خرید اقلام از طریق ناحیه منطقه

– استخدام یک متخصص برای شکستن حد و توان

– طراحی شده دوربین پیمایش خودکار

– نجات دادن بازماندگان

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.