دانلود بازی ایرانی خیاط باشی برای اندروید – دوختن لباس Khayat Bashi 1.1.1

انتشار: 14 مهر 1399
ورژن: 1.1.1
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود بازی ایرانی خیاط باشی برای اندروید – دوختن لباس Khayat Bashi 1.1.1

خیاط باشی بازی جدید جهت نصب و اجرا بر روی گوشی های اندرویدی می باشد که طراحی شده توسط بلوط گیمز می باشد. همانطور که از نام بازی پیداست کار شما خیاطی می باشد و باید لباس های نیاز و سفارش شده مشتریان را بدوزید و از طریق پولی که می گیرید در راستای پیشرفت کسب و کار خود استفاده کنید. اتو، تعمیر، تزیین کردن و … از برخی کارها است که شما در کارگاه خیازی انجام خواهید و باید همینطور به تلاش بپردازید.

در واقع شما در بازی خیاط بازی به دوختن لباس های مختلفی در زمینه های متفاوت خواهید پرداخت از لباس های ورزشی، مجلسی تا … که هر کدام را به مرور در بازی انجام خواهید داد. برای دوختن لباس های مختلف باید از طریق پول های کسب کرده ارتقاهایی را انجام بدید و کارگاه و فروشگاه های جدیدی برای دوختن لباس های جدید ایجاد کنید که همگی با کار و تلاش شما بستگی دارند که در کل باید از فرصت ها نهایت استفاده را انجام بدید. بازی خیاط باشی از ویژگی های دیگه ای نیز برخوردار است که به مرور در بازی به آن ها پی خواهید بود و از جمله گرافیک عالی و شخصیت های طراحی شده بازی لذت می برید.

برخی از ویژگی های و قابلیت های بازی

  • وجود شخصیت های مختلف
  • دوختن لباس های ورزشی، راحتی، مجلسی، اداری و …
  • ایجاد کارگاه های جدید جهت ارتقاء دادن کسب و کار خود
  • طراحی شده با گرافیک با کیفیت
  • دارای پشتیبانی از طرف سازنده گان بازی در صورت به مشکل برخوردن در حین بازی
  • مواردی مختلفی برای ارتقاء دادن
  • تجربه لذت بخشه خیاطی و لباس دوختن در بازی
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.