دانلود Hay Day Pop 0.1346 – بازی هی دی پاپ برای اندروید

انتشار: 19 فروردین 1399
ورژن: 0.1346
سیستم مورد نیاز: 4.3 به بالا
دانلود Hay Day Pop 0.1346 – بازی هی دی پاپ برای اندروید

Hay Day Pop هی دی پاپ یکی از بازی های عالی و زیبا که با اصطلاح دیگر می توان به عنوان بازی جدید از کمپانی معروف سوپر سل نام برد که توانسته قبل  از این افتخارات عالی را در دنیای بازی سازی اندروید کسب نماید. بازی جدید نیز یکی بازی های با طراجی زیبا از گیم پلی مزرعه داری و کیفیت گرافیک فوق العاده می باشد که پیشنهاد می شود از دست ندید!

بازی Hay Day Pop همانطور که در متن قبلی اشاره شد از گرافیک و کیفیت عالی را برخوردار است که می تواند یک شبیه سازی عالی از مزرعه داری مجازی برای کاربران و دوست دارن سبک بازی مد نظر فراهم کند. در محتوایات بازی می توان به وجود شخصیت های منحصر به فرد ، حیوانات با مزه ، گیم جورچین جدا از مرعه داری، کمک کردن به دوستان خود در یک مزرعه بزرگ و غیره که می تواند شما را ساغت ها سرگرم کند. در واقع شما شاهد یک بازی ترکیبی پازل، نگهداری از حیوانات و مزرعه داری خواهید بود که رفته رفته سطح چالشی خود را می توانید از طریق پشت سر گذاشتن سطحی بازی، ایجاد کنید. وجود معما های سرگرم کننده و چالش برانگیز را با تعجب های تمام نشدنی منطبق و حل کنید. سطح خود را ارتقا دهید و از طریق گسترش دادن ، مزرعه را با تزئین به اوج زیبایی برسانید. در حال حاضر بازی Hay Day Pop هی دی پاپ در پلی استوری گوگل نتوانسته به آمار بالای برسد و این مورد ارتباط مستقیم با جدید و تازه وارد بودن بازی نیز می باشد.

ویژگی های بازی Hay Day Pop

  • هزاران پازل سرگرم کننده و چالش برانگیز با تریکب هوشمندانه
  • راه های بنیادی برای به دست آوردن پاداش از طریق ساخت مزرعه و …
  • قرنیزهای تزئینی دلپذیر ، آب و هوای مناسب برای رشد سبزیجات ، خوک ها در سونا و کمک کردن به دوست و همسایگان
  • بازی کردن با دوستان خود و ایحاد چالش های پیشرفتی
  • برای چک کردن مزارع شگفت انگیز خود و یافتن جوایز پنهان
  • فراهم کردن ماهیگیری ، سیرک ، عسل و موارد دیگر …
  • دسترسی آفلاین به مزرعه خود
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.