دانلود Tower Keepers 1.5 – بازی استراتژی پاسداران برج برای اندروید

انتشار: 3 اسفند 1395
ورژن: 1.5
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود Tower Keepers 1.5 – بازی استراتژی پاسداران برج برای اندروید

Tower Keepers پاسداران برج یک بازی عالی در سبک استراتژیک که توسط استودیو ninja kiwi برای اندرویدی منتشر شده است. در بازی به آموزش ارتش حماسی از قهرمانان خود می پردازید و همچنین دفاع از برج خود در برابر دشمنان گوناگون که یکی از دشمنان شما هیولاها می باشند و بسیار خطر ناک هستند! در بازی بیش از 70 نوع هبولا مختلف وجود دارد که باید با آن ها مقابله کنید، که هر کدام از هبولاها حمله های خاص خودشان دارند و شما نیز در برابر حله آن ها دقاع می کنید!

در بازی 75 ماموریت مختلف وجود دارد که غارت دشمنان خود و کشف سینه گنج پنهان برای کامل کردن ماموریت های خود تا برای باز کردن مهارت های جدید از جمله: اسلحه و زره پوش برای هر قهرمان. امکانات جدید برای ارتقاء سلاح های خود و قدرتمند کردن خود و حمله به دشمنان با بهترین تیم از جنگجویان قهرمان که عبارتند از رنجر، ساحر، سامورایی، فالگیر و … که می توانید چهار نفر را انتخاب کرده و به جنگ با دشمنان بروید! همه قهرمانان قدرت های ویژه خود را دارند که می توانید ارتقاء دهید. بازی Tower Keepers می تواند بازی عالی برای دوستداران بازی های استراتژی و اکشن سیستم عامل اندروید باشد.

ویژگی های Tower Keepers

  • 9 مهارت های منحصر به فرد در هر قهرمان بازی
  • قهرمانان حماسی 30 قهرمانان برای ساخت موثرترین 4 تیم قهرمان ممکن!
  • شگفت انگیز قدرت برای انتخاب توانایی های عالی مانند شهاب ازدحام، روح رند و یا اعتصاب کامل
  • بیش از 70 هیولای منحصر به فرد با انیمیشن های خود، آمار، مقاومت و توانایی های خاص!
  • 75 ماموریت فوق العاده و عالی برای به پایان رساندن و تکمیل کردن آن ها!
  • سلاح های بسیار و مختلف برای انتخاب و افزایش قدرت خود
  • امکان سفارشی کردن تیم خود
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.