دانلود Real Car Driving Experience – Racing game 1.3.2 – بازی رانندگی واقعی اندروید

انتشار: 18 آبان 1397
ورژن: 1.3.2
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Real Car Driving Experience – Racing game 1.3.2 – بازی رانندگی واقعی اندروید

Real Car Driving Experience – Racing game تجربه رانندگی واقعی مسابقه ای بازی زیبا و پرطرفدار برای اندروید می باشد که همانطور از نامش بازی ماشین رانی و مسابقه ای با کیفیت طراحی بالا است. واقعی ترین اتومبیل های ورزشی در انتظار یک رانندگی از یک دنیای بزرگ است. رانندگی آسفالت در شهر، صعود به تپه ای از خاک در خارج از جاده یا پرداختن به مسابقه و انجام حرکات غیرقانونی در فرودگاه از برخی بخش های هیجان و عالی این بازی است. بازی از موتور واقعی فیزیک مسابقه برخودار است که باعث وجود آمدن یک بازی ماشین رانی با سرعت حداکثر رانندگی در جاده های مختلف می شود که خود بازی از این رو دارای سه جاده مختلف است.

بازی Real Car Driving Experience بسیاری از وسایل نقلیه عالی و حرفه ای را برای تجربه عالی یک مسابقه و ماشین رانی فراهم می کند که شما به عنوان یک کاربر بازیکن می توانید از بازی لذت ببرید! در این بازی نیز همانند دیگر بازی های ماشین های سواری می توانید به بهترین شیوه شاهد ارتقاء های مختلف از موارد متفاوت از جمله وسایل نقلیه و … باشید. از این رو امکان انتخاب کابین دوربین را خواهید داشت که زاویه های متفاوت را فراهم می کند. اگر شما نیز از دوستداران بازی های مسابقه و ماشین رانی هستید؟ پیشنهاد می کنیم بازی Real Car Driving Experience را از دست ندید و امتحان کنید!

ویژگی های بازی Real Car Driving Experience – Racing game

– وجود بسیاری از وسایل نقلیه رانندگی، از جمله ورزش و وسایل نقلیه جاده ای

– خسارت ماشین واقعی از طریق سقوط

– 3 محیط بزرگ از جمله شهر، جاده و فرودگاه

– ارتقاء دادن وسایل نقلیه خود و دیگر موارد

– HUD کامل واقعی از جمله گردش، دنده و سرعت

– شبیه سازی فیزیک مسابقه واقعی

– دوربین های مختلف از جمله کابین خلبان

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.