دانلود Oggy Go – World of Racing 1.0.19 – بازی اوگی گو برای اندروید

انتشار: 17 مهر 1397
ورژن: 1.0.19
سیستم مورد نیاز: 4.2 به بالا
دانلود Oggy Go – World of Racing 1.0.19 – بازی اوگی گو برای اندروید

Oggy Go – World of Racing (The Official Game) بازی زیبا و حذاب برای طرفدارن شخصیت کارتونی اوگی می باشد که طراحی وئ منتشر یافته توسط استودیو بازی سازی Nazara Games برای اندروید است. طرفداران Oggy آماده برای شاهد عصر جدید مدرن اوگی و سوسک های در تعقیب سرعت سریع شما با جنون در نبرد حماسی باشند. همانطور که از نام بازی پیداست شما در این نسخه از بازی اوگی شما به رانندگی با سبکی قابل قبول و عالی خواهید پرداخت که شما را می تواند ساعت ها سرگرم تعقیب و گریز با سوسک ها کند. جمع آوری پاداش روزانه ها، بارگهای کامیون هیولا جک در باغ و .. است که چالش هایی را نیز به همراه خواهد داشت. مسابقات را به شکل قابل قبولی مورد انجام گیم پلی قرار دهید و خود را تا می توانید به بالا بکشید.

بازی از چهار شخصیت مختلف برخودار است که می تواند هرک کدام از آن ها یکی از شخصیت ها ی مورد علاقه و کارتونی تون باشه که در انیمیشن اوگی و سوسک ها نقش داشته است. در کل لازم به ذکر است که بازی Oggy Go از 24 سطح متفاوت و عالی برخودار است که رفته رفته چالش در بازی مسابقه و رانندگی بیشتر خواهد شد و قدرت نمایی زیادی را باید برای نمایش فراهم نمایید. همچنین از این رو می توان به 6 نوع به وسیله ی رانندگی اشاره نمود که به مرور باید یکی یکی باز کنید و مورد استفاده خود قرار دهید. بازی رانندگی اوگی در گوگل پلی با نام Oggy Go – World of Racing منتشر یافته است که در ادامه مطالب در دو نسخه معمولی و مود برای دانلود قرار گرفته است.

ویژگی های بازی Oggy Go – World of Racing :

– تجربه Oggy جدید در گرافیک جدید خیره کننده

– شاهد سریع و خزدار اوگی و دوستان خود در انواع گسترده ای از اتومبیل با ارتقاء منحصر به فرد

– مراحل جدید جهت باز کردن

– گرافیک خنک با شبیه سازی فیزیک صاف

– 24 سطح و بسیاری دیگر برای آمدن

– 6 وسیله نقلیه عالی برای انتخاب

– 4 شخصیت های مختلف برای بازی

– جمع آوری کوره های سوخت برای تکمیل سطوح

– حالت گاراژ با ساخت و رانندگی وسیله نقلیه رویایی خود

– جمع آوری پاداش روزانه

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.