دانلود Mini Racing Adventures 1.12.1 بازی ماجراجویی مسابقه کوتاه اندروید

انتشار: 30 بهمن 1395
ورژن: 1.12.1
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود Mini Racing Adventures 1.12.1 بازی ماجراجویی مسابقه کوتاه اندروید

Mini Racing Adventures مسابقه کوتاه ماجراجویی یکی از بازی های اتومبیل رانی فوق العاده برای گوشی و تبلت های اندروید است که توسط استودیوی بازی سازی Minimo در مارکت گوگل به صورت رایگان عرضه شده و توانسته مورد استقبال کاربران اندروید قرار گیرد! برای سیستم عامل اندروید بازی های زیادی در زمینه و سبک ماشین سورای یا اتومبیل رانی وجود دارد، ولی این بازی زیبا نسبت به آن ها بسیار متفاوت می باشد که کاربران را تهد تاثیر خود قرار می دهد! بازی بر اساس ماشین شواری فزیک است که در بازی شما باید به مارتین کمک کنید برای تبدیل شدن به رکوردار بزرگ اتومبیل رانی و بزرگ ترین مسابقه استقامت زمان و غلبه بر رقیب سایه خود یعنی omini در Speedario است که در تعقیب بی امان شما و حتی جلوتر از شما!

بازی Mini Racing Adventures شما را به هیجان و چالش وارد می کند برای باز کردن مجموعه 26 خودرو منحصر به فرد که هر کدام با قابلیت های ویژه خود در اختیار شما! سفر در سراسر 12 مرحله پرماجرا با محیط های متفاوت و گرافیک عالی 3D است با جذابیت متفاوت از ماشین رانی! جالب تر از آنکه فکر کنید و همچنین زیبا با محیط عالی با ماشین های مختلف به دل ماجراجویی در جاده، کوه و … با هیجانی عالی! بازی Mini Racing Adventures امکان و قابلیت بازی کردن آنلاین چند نفره به صورت همزمان در مقابل دیگر بازیکنان که میتواند از دوستان و … باشد تا وارد یک بازی آنلاین هیجانی ماشین رانی جذاب وارد شوید! در بازی شما می توانید وسایل نقلیه خود را ارتقاء و یا تغییر دهید که قدرت خود را در ماشین رانی در تپه ها بالاتر از قبل نمایید.

ویژگی های Mini Racing Adventures

  • داشتن گزینه های کنترل
  • 12 مرحله با محیط عالی و پرماجرا
  • آفلاین چند نفره در برابر CPU یا شبح خود!
  • طراحی شده با تصاویری خیره کننده 3D و گرافیک
  • آنلاین به صورت چند نفره همزمان در مقابل دیگر بازیکنان
  • بسیاری از وسایل نقلیه انتخاب مانند: حشره دار، باخا اشکال، موتور دوچرخه سواری، کامیون، و غیره …
  • به اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی
  • دارای فیزیک صاف و واقع بینانه
  • امکان ارتقاء قطعات خودرو
  • مدیران و دستاوردها
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.