دانلود Zombie Road Trip 3.19.1 – بازی سفر به جاده زامبی برای اندروید

انتشار: 7 دی 1395
ورژن: 3.19.1
سیستم مورد نیاز: 2.3 به بالا
دانلود Zombie Road Trip 3.19.1 – بازی سفر به جاده زامبی برای اندروید

Zombie Road Trip سفر به جاده زامبی یکی از بازی های عالی کشتار زامبی که توسط استودیوی بازیسازی Noodlecake Studios Inc ساخته و برای گوشی و تبلت های اندرویدی منتشر شده است. آیا شما هم آماده ای وارد به جاده زامبی ها شوید!؟ در بازی با ماشین خود در جاده زامبی ها رانندگی می کنید که از همه طرف زامبی ها به شما حمله می کنند و باید از دست آن ها فرار کنید و البته می توانید با سلاح های مختلف آن ها را از بین ببرید و سکه ها را جمع آوری نمایید. این بازی دارای 34 ماشین جذاب و منحصر به فرد با امکانات مختلف می باشد که می توانید ماشین ها را باز کنید و همچنین دارای مراحل مختلف و زیبا با محیط های متنوع که جذابیت بازی را بیشتر از قبل می کند! Zombie Road Trip  بازی بسیار هیجانی و چالش برانگیز با گرافیک بسیار عالی است و ویژگی ها و امکانات فوق العاده ای دارد.

برخی از امکانات و ویژگی های Zombie Road Trip

  • گرافیک زیبا و عالی
  • موتور تخریب زامبی
  • هر 5 مناظر با نگاه خاص خود
  • دارای 10 سلاح هیجان انگیز به اعزام دشمنان خود
  • 34 اتومبیل منحصر به فرد با امکانات عالی
  • دکمه و کنترل شیب برای کنترل ماشین
  • جایزه چرخش چرخ به دست آوردن سکه زامبی بیشتر
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.